Jestem po prostu kobietą, która zawalczyła o siebie i swoje dzieci.

Cieszę się, że tu jesteś i chcesz mnie bliżej poznać. Jestem Ania, mam 34 lata i przede wszystkim w swoim życiu pełnie rolę mamy Tomka, Oliwii i Adaśka . To właśnie dla nich podjęłam decyzję porzucenia schematu i postawiłam na Marketing Sieciowy . 

PRZED MARKETINGIEM SIECIOWYM 

Zanim dołączyłam do MLM-u pracowałam na różnych etatach związanych z gastronomią. Byłam kucharką, barmanką, baristką ale pracowałam również na kasie w marketach , a później w Call Center umawiałam spotkania na pokazy odkurzaczy piorących, a potem bardziej ambitnie – sprzedawałam na słuchawkach ubezpieczenia. To właśnie tam odkryłam, że jestem dobra w rozmowach telefonicznych . W każdej z firm już w pierwszych miesiącach byłam najlepiej sprzedającą osobą. Tyko co z tego , jak nie przekładało się to na wyższe zarobki i ledwo starczało na życie od wypłaty do wypłaty.  

Mieszkałam sama z dwójką dzieci, bez bieżącej wody i w warunkach, o których nie chciałabym wspominać. Po wielu nieudanych próbach zmiany etatów olśniło mnie i zrozumiałam, że jak czegoś nie zmienię w swoim życiu to za 5-10 lat wciąż będę w tym samym miejscu, a moje dzieci wciąż nie będą miały dobrych warunków do rozwoju i pełni szczęścia. Jedyne czego w życiu się boję to tej skrajnej biedy, której kiedyś doświadczyłam. Nie chcę tego dla moich dzieci. 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DLACZEGO MARKETING SIECIOWY ? 

Mój przyjaciel kiedyś powiedział, że ma wrażenie, iż MLM jet dla nieudaczników, którzy niczego innego nie potrafią, nie skończyli żadnych szkół, nie mają wykształcenia, dobrego pochodzenia , pieniędzy i są nieszczęśliwi. Ja się nie zgodze, że w MLM tylko takie osoby odnoszą wielkie sukcesy ze względu na gorące pragnienie zmiany swojego zycia ale akurat ja zaczynałam z tego pułapu. W wieku 19 lat urodziłam pierwsze dziecko. Nie ukończyłam studiów, w wieku 22 lat urodziłam drugie dziecko i w dniu poródu zostałam samotnie wychowującą mamą, która robiła co mogła , by utrzymać dzieci, opiekunkę, by spłacać długi małżeństwa, które się zakończyło. 

A więc rozwiedziona, samodzielna, młoda mama , bez perspektyw i doświadczenia zawodowego realnie spojrzałam na swoje możliwości i stwierdziłam, że MLM, w którym nie musze mieć wielkich pieniędzy na inwestycję w biznes, a który daje niesamowite możliwości rozwoju i pieniądze adekwatne do zaangażowania – to może być coś dla mnie. Spróbowałam i oto jestem 🙂 

CO SIĘ ZMIENIŁO ODKĄD DZIAŁAM W MLM? 

Prócz dóbr materialnych jak zarobki, odebranie już 3 luksusowych aut i innych nagród przede wszystkim zaczęłam wierzyć w siebie i w ludzi . Stałam się autorytetem ! Liderem! Przkładem i inspiracją dla innych . Ja – niegdyś zakompleksiona, skrta w sobie szara mysz, bez ani źdźbła dobrego zdania o sobie . 

Jestem teraz autorką wielu kursów i szkoleń z zakresu marketingu internetowego (blogowanie, email-marketing, marketing sieciowy, sprzedaż i rekrutacja). Na moje szkolenia zapisują się naprawdę grube ryby MLM-u i wynoszą dla siebie z nich ogromną wartość, gdyż wszystko czego na nich uczę to moje osobiste pomysły na budowanie list kontaktów, pozyskiwanie partnerów i klientów oraz samą rekrutację. Wszystkim tym dzielę się w swojej książce – którą znajdziesz tu na stronie w zakładce ,,książki”. Jestem autorką książki Master Rekruter , która mówi o tym jak stać się samodzielnym liderem w Marketingu Sieciowym oraz współautorką książki Blogowskaz, w której wraz z mężem pokazujemy jak zarabiać na blogowaniu. Wydałam również dwa dzienniki, które są najlepszymi narzędziami do pracy każdego Networkera, a mianowicie : Dziennik Osobistej Efektywności oraz Dziennik Osobistych Sukcesów i Wdzięczności . A wszystko to, by wspierać ludzi stawiających na budowanie dochodów pasywnych za pomocą pracy przez internet.

Mam już prawie 7-mio letnie doświadczenie w pracy w MLM. Zostałam wyróżniona jako ,, Nr 1 rekruter w firmie spośród 200 000 Partnerów Biznesowych z całego świata. W innej firmie byłam wyróżniona jako najlepszy sprzedawca pakietów startowych za ponad 5 tys zł . Wielokrotnie nagradzano mnie za ponadprzeciętne wyniki rekrutacyjne oraz za ilości awansów w zespołach, które budowałam. W ostatnie 17 miesięcy zbudowałam zespół na prawie 4000 partnerów biznesowych zupełnie od zera. Zwiedziłam dzięki Networkowi Francję, Hiszpanię, Włochy, Turcję i Egipt – gdzie wcześniej nawet nie śniło mi się, żeby ruszyć poza swoje województwo. Jestem wolnym człowiekiem i niezależną kobietą, choć zakochaną po uszy w swoim mężu. Mam szczęśliwe życie i nieustannie chcę od niego więcej. 

 

Dzielę się tu swoją wiedzą na temat tego jak można tego dokonać za pomocą pracy w MLM. Liczę, że będzie ona dla Ciebie bardzo pomocna. Cieszę się, że jesteś . Gość tu częściej zapisując się na mój Newsletter i nie przegap żadnych nowości. 

Scroll to Top