• 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Albo Grubo, Albo Wcale. Czy Jesteś Gotów?

Idealny system i narzędzia

Skorzystaj z odpowiednich rozwiązań i pozwól, że poprowadzimy Cię krok po kroku, \”za rękę\” przez wszystko.

Ostatnie lata są dla wszystkich szalone. Nie sądzę aby ktoś spodziewał się jeszcze jakiś czas temu, że tyle się wydarzy. To wszystko obnażyło prawdę o marketingu i w jaką stronę powinien zmierzać cały świat. Dla mnie to bardzo dobra informacja i jestem pewien, że dla Ciebie również. Dlaczego? Bo jesteś teraz we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Teraz jest idealny czas w roku, abyś wykręcił rekordowe obroty. Z początkiem zimy możesz zarobić na wymarzone święta albo na znacznie więcej. Niezależnie czy Twoją branżą są usługi, czy sprzedaż produktów. Być może czerpiesz dochód jeszcze z czegoś innego, np. programy afiliacyjne, lub marketing sieciowy.

Właściwe działanie za pomocą internetu da Tobie ogromną przewagę i otworzy możliwości, o jakich jeszcze nigdy nawet nie śniłeś.  Na początku nauczę Cię pozyskiwać kontakty i klientów za pomocą internetu. Dowiesz się ode mnie jak być mistrzem w budowaniu listy mailingowej. Następnie zdradzę Ci sekret email marketingu, by wreszcie pokazać Ci jak stworzyć genialną ofertę. Na sam koniec wisienka na torcie, czyli zobaczysz jak przeprowadzać zabójcze kampanie sprzedażowe.

To wszystko dziś w wyjątkowej promocji z okazji Black Friday. Ale uwaga, bo to nie jest dla każdego, ale tylko dla tych, którzy chcą zarobić konkretne pieniądze w najbliższym czasie. Promocja jest też dla najszybszych, bo masz czas jedynie do północy,  później ta okazja zniknie bezpowrotnie. 

Pełny Pakiet w Mega Promocji
Nie ma co się ograniczać, jak możesz zgarnąć wszystko

Jak Przeprowadzić Kampanię JV?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

21 Krytycznych Elementów Zwiększających Skuteczność Oferty

Zastosowanie chociażby jednego z tych trików w swojej ofercie sprzedażowej podniesie skuteczność Twojej sprzedaży. Co się stanie jak zastosujesz je wszystkie?

Mistrzowskie Kampanie Sprzedażowe

Kampania 4-dniowa, Product Launch, kampania świąteczna, Black Friday, to tylko część z tych strategii, które po prostu wystrzelą w kosmos Twoją sprzedaż. Wykorzystasz to, czy zostawisz pieniądze na stole?

Turbo Lista Mailingowa Na Facebooku

Podstawą jest budowanie własnej bazy mailingowej, która jest Twoim aktywem. Jednym z sposobów tak zwanych petard jest budowanie listy za pomocą Facebooka. Poznaj klucz do Twojej listy mailingowej. 

Blog Kopalnią Listy Mailingowej

Moim ulubionym sposobem na budowanie listy mailingowej jest blog. Dzięki niemu lista będzie budować się na automacie.  Każdy z napisanych artykułów będzie przyciągać czytelników i pozyskiwać nowe osoby na listę mailingową. 

Skuteczny Email Marketing

Budowanie listy mailingowej to nie wszystko. Dowiedz się w jaki sposób tworzyć kolejki wiadomości, w jaki sposób pisać treść, którą inni będą chcieli czytać i kupować od Ciebie.

Budowanie Listy Mailingowej Dzięki Grupą Na FB

Potencjał grup na Facebooku jest olbrzymi. Już wiele osób się o tym przekonało. Teraz Ty masz szansę dołączyć i wypróbować ten genialny sposób. 

Generator Kontaktów Na Linkedin

Linkedin to jest kopalnia kontaktów, które są bardzo wysokiej jakości. Zakochasz się w tej metodzie od pierwszego wejrzenia, tak jak ja się zakochałem. 

41 Sposobów Na Zarobienie Dodatkowych Pieniedzy

Z pieniędzmi są trzy prawdy. Lepiej jest je mieć niż nie mieć, Lepiej jest mieć ich więcej niż mniej. Lepiej jest je mieć szybciej niż później. Czy chcesz poznać sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy?

Każde z tych szkoleń i kursów jest warte od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset złotych. Oznacza to, że w sumie te 9 petard ma wartość około 2 tys zł. Jednak z okazji zbliżającego się lata, tylko teraz dla Ciebie, ale tylko przez bardzo krótki czas wszystko wyniesie Cię jedynie tyle co za dużą pizze. 

Jaka jest inwestycja?

Krótko i na temat, bo nie ma co owijać w bawełnę. Każde z tych szkoleń i kursów jest warte od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Np. Generator Kontaktów Na Linkedin jest w sprzedaży, w regularnej cenie za 197 zł. Sumując wszystko wyjdzie Ci co najmniej 2 tys. zł. Jednak najlepsze jest to, że każde z tych szkoleń zwróci się i tak Tobie wielokrotnie, w bardzo krótkim czasie. 

Jednak dziś nie zapłacisz 2 tys zł, cała inwestycja nie wyniesie też Cie też 1000 zł, ani nawet 100 zł! Szaleństwo, ale oddaje Tobie cały pakiet za jedyne 67 zł. Jednak masz bardzo niewiele czasu, bo propozycja dla Ciebie jest ważna tylko do  północy. Spiesz się! 

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Biorę Cały Pakiet

2000 zł
67 zł

Lub wybierz płatność kartą (PayPal)

Scroll to Top