Jak mieć lawinę nowych kontaktów i dzięki temu zacząć więcej zarabiać?

Poznaj ponad 50 niezawodnych i szybkich metod na pozyskiwanie kontaktów. Dzięki temu już nigdy nie będziesz mieć problemu ze zdobyciem klienta, lub rozwijaniem struktur w MLM.


Tak chcę

1
Metod pozyskiwania kontaktów
1
Nawet setki kontaktów dziennie
10
Najważniejsza umiejętność, która przynosi największe rezultaty
1
%
w 100% sprawdzone i skuteczne metody

Kim jest Marcin Gurtowski?

Cześć, mam na imię Marcin. Pochodzę z Torunia, gdzie mieszkałem ponad 30 lat. Obecnie mieszkam w małym miasteczku w województwie Warmińsko-Mazurskim. Marketingiem zajmuje się już od 14 lat. Zaczynałem od telemarketingu. Wykonałem około 50 tys telefonicznych rozmów handlowych. Zajmowałem się również sprzedażą bezpośrednią. Od kilkunastu lat do chwili obecnej zajmuję się marketingiem internetowym i marketingiem sieciowym. 

Pozyskałem już tysiące klientów, którym pomogłem między innymi w kampaniach marketingowych, czy pozyskiwaniu klientów na swoje produkty i usługi. W marketingu sieciowym zbudowałem już kilkutysięczne zespoły. Generuje dochód nawet do 30 tys zł w miesiącu. Otrzymałem wiele wyróżnien m.in za top rekrutacje, czy top sprzedaż. Poza pieniędzmi otrzymałem inne benefity takie jak ekskluzywne wycieczki, czy luksusowe samochody. 

Nie piszę tego, aby się chwalić, ale aby podkreślić, że tylko jedna umiejętność miała kluczowe znaczenie w osiągnięciu takich rezultatów. Tą umiejętnością jest pozyskiwanie kontaktów. Teraz podzielę się z Tobą tym co pozwoliło mi osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty. Czytaj uważnie do samego końca, bo mam dla Ciebie prezent.

Na świecie mamy blisko 8 miliardów ludzi. Niespełna 500 milionów ludzi zamieszkuje Europę. Tylko w samej Polsce żyje prawie 40 milionów ludzi, a jak dodać do tego polaków zamieszkujących inne kraje to wyjdzie da nam około 60 milionów osób.

To są niewątpliwie potężne liczby, które mówią same za siebie. Dziś w dobie internetu i technologii mamy to wszystko na wyciagnięcie ręki. Nie musisz nawet wychodzić na ulicę, ani otwierać ust, aby w jednej tylko chwili pozyskać nowe, wartościowe kontakty. 

To co najczęściej blokuje rezultaty

To z czym na samym początku przychodzi się zmagać każdemu to problem z pozyskiwaniem klientów, lub partnerów do biznesu sieciowego. Nie zdobędziesz klientów jeśli nie pozyskasz kontaktów. Właśnie w tym miejscu najczęściej jest “pies pogrzebany”.

Miałem kiedyś klienta, który posiadał świetne rozwiązania na polepszenie zdrowia i uzyskanie idealnej sylwetki. Zajmował się zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami wspomagającymi zdrowy wygląd oraz kondycję. To co miał do zaoferowania naprawde bardzo dobrze działao, ludzie mieli szybkie i dobre rezultaty i ogólnie byli bardzo zadowoleni. Niestety nie miał wielu klientów, bo zaledwie garstkę. Szybko odkryłem jaka jest tego przyczyna. Nie potrafił po prostu dotrzeć do potencjalnych klientów, bo nie wiedział jak pozyskiwać kontakty. Zastosowaliśmy tylko jedną prostą metodę. W zaledwie kilk dni dochód mojego klienta wzrósł ponad 10 krotnie. Co najważniejsze stało się to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Możesz mieć wspaniałą ofertę. Możesz posiadać produkt, którego potrzebują inni. Możesz mieć rozwiązanie na problemy wielu ludzi. Jednak gdy nie jesteś w stanie pozyskać kontakty, aby im to zaproponować, to nic z tego nie będzie.

Wiele osób po prostu się poddaje

Jeśli nie posiadasz stale rosnącej bazy kontaktów, czyli potencjalnych klientów, to Twój dochód będzie stopniowo się kurczył, aż po prostu zniknie. Niezależnie co dziś robisz, czy zajmujesz się sprzedażą własnych produktów, prowadzisz swój biznes, czy może zarabiasz na afiliacji, a może budujesz swój dochód w oparciu o marketing sieciowy. W każdym z tych przypadków potrzebujesz stałe źródło nowych kontaktów.

Jeśli nie zapewnisz sobie nowych kontaktów, to niestety Twój dochód, o ile go posiadasz zacznie zanikać. Taki stan rzeczy powoduje stres, frustrację, zniechęcenie, a nawet depresję. Wiele osób w tym momencie po prostu się poddaje, odpuszcza. Możliwe, że niewiele brakuje, aby odnieść sukces, ale rezygnują. Może znasz taki obrazek, jak dwóch górników usiłuje dokopać się do skarbu. Jeden był już tuż tuż, ale zrezygnował na krok od skarbu. Niestety Ty też możesz podzielić taki los, jeśli nie zdobędziesz nowych kontaktów…

Otwórz się na obfitość

Co jeśli byś znał szybkie i proste sposoby na pozyskiwanie kontaktów? Wyobraź sobie, że każdego dnia pozyskujesz od kilku do nawet kilkudziesięciu, a może i kilkuset nowych kontaktów. Każdy z nich jest Twoim potencjalnym klientem, lub partnerem w marketingu sieciowym. Jaki to będzie miało wpływ na Twoje zarobki? Czy dzięki temu zaczniesz zarabiać więcej i rozwiąże się wiele Twoich problemów?

Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Przygotowałem materiał szkoleniowy, w którym pokażę Ci 56 sprawdzonych metod na pozyskiwanie kontaktów. Zastosowanie chociaż jednej metody spowoduje, że zaczniesz pozyskiwać kontakty jak szalony, a Twój dochód z dnia na dzień eksploduje. Natomiast Ty nie poznasz jednej, dwóch, czy trzech metod, ale aż 56 sprawdzonych i szybkich sposobów na pozyskiwanie kontaktów. 

Dzięki temu kursowi zdobędziesz lawinę kontaktów, którzy będą zainteresowani Twoją ofertą. Już nigdy nie będziesz narzekać na brak kontaktów, wręcz przeciwnie, teraz Ty będziesz specjalistą w tej dziedzinie i teraz Ty będziesz mógł pomóc innym w pozyskiwaniu kontaktów. 

Dzięki zastosowaniu tych metod stworzysz sobie stałe źródło nowych kontaktów. Twoje dochody wzrosną wielokrotnie z dnia na dzień. Oprócz tego, że Twoje zarobki znacznie wzrosną, to również zyskasz uznanie w swoim otoczeniu, a może i nawet w całej branży. Tak naprawdę dzieli Cie mały krok od tego wszystkiego. Tym krokiem jest kurs, z którego poznasz aż 56 praktycznych i szybkich metod na pozyskiwanie kontaktów.

Co możesz teraz zrobić?

Przyszedł czas aby podjąć jakąś decyzję. Pamiętaj, że brak decyzji również jest decyzją. Ale tylko ta właściwa decyzja pozwoli Ci uzyskać super rezultaty i dzięki temu zaczniesz zarabiać bardzo dobre pieniądze. W przeciwnym wypadku nadal będziesz w sytuacji, która powoduje frustrację i zniechęcenie. Zobacz co możesz wybrać?

Możesz nic nie robić, poczekać aż sytuacja sama się rozwiąże. Wiele osób myśli, że jakoś to będzie i niestety te osoby mają brak efektów i rezygnują. Czekając aż problem sam się rozwiąże, że może stanie się cud, tracisz tylko czas i lepiej będzie od razu zrezygnować i zająć się czymś innym.  

Możesz szukać sposobu na własną rękę. Szczęśliwie może się zdarzyć, że szybko znajdziesz świetny sposób na pozyskiwanie kontaktów i Twój dochód zacznie rosnąć. Niestety stawiasz na ślepy traf, bo nie masz co do tego żadnej gwarancji. Prawdopodobnie będziesz potrzebował bardzo dużo czas aby próbować kolejnych sposobów. Efekty mogą być kiepskie co spowoduje, że tylko się zniechęcisz, a otoczenie będzie tylko patrzeć na Twoje próby z politowaniem i kpiną. 

Na rynku pojawiają się od czasu do czasu metody, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się cudownym rozwiązaniem. Jednak wiele z nich jest niepewna i może przynieść Ci więcej złego niż dobrego. Już wiele osób przez takie metody ma zablokowane konta społecznościowe za niewłaściwe działanie.

Pewne rozwiązanie z gwarancją skuteczności

Dlatego przygotowałem dla Ciebie kurs, z którego poznasz aż 56 sposobów na skuteczne pozyskiwanie kontaktów. Wszystkie metody są w 100% legalne i bezpieczne, a co najważniejsze są proste i szybkie. 

Zastosowanie chociażby tylko jednej metody pozwoli Ci pozyskiwać nowe kontakty w zasadzie natychmiast. Dzięki temu poczujesz ulgę, bo to pozwoli Ci dotrzeć do nowych osób ze swoją ofertą. Wyobraź sobie tę radość, którą poczujesz jak zobaczysz, że Twój dochód rośnie w bardzo szybkim tempie. Czy większy dochód Tobie się przyda? Pomyśl tylko na co przeznaczysz pieniądze, które zarobisz z tego co robisz tylko dzięki tym metodom, które poznasz w kursie?

Każdego dnia przyciągasz od kilku do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset nowych kontaktów. Już nigdy więcej nie musisz się martwić tym skąd brać osoby do współpracy w networku, albo skąd brać nowych klientów. Wręcz przeciwnie, bo teraz pojawia się inny “luksusowy” problem, czyli jak mam obsłużyć tak dużą ilość osób? Jestem pewien, że sprostasz temu wyzwaniu, a Twój dochód eksploduje tak jak to się stało w moim przypadku, a także w przykładach innych moich klientów. 

Bonusy dla Ciebie

\"\"

BLOG KOPALNIĄ LISTY MAILINGOWEJ (o wartości 97 zł)

Moim ulubionym sposobem na budowanie listy mailingowej jest blog. Dzięki niemu lista będzie budować się na automacie.  Każdy z napisanych artykułów będzie przyciągać czytelników i pozyskiwać nowe osoby na listę mailingową.

41 SPOSOBÓW NA ZAROBIENIE DODATKOWYCH PIENIĘDZY (o wartości 97 zł)

Z pieniędzmi są trzy prawdy. Lepiej jest je mieć niż nie mieć, Lepiej jest mieć ich więcej niż mniej. Lepiej jest je mieć szybciej niż później. Czy chcesz poznać sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy?

\"\"
\"\"

Jak zrobić ankietę i dzięki niej i dzięki niej pozyskać ludzi do MLM? (o wartości 197 zł)

Jest to szkolenie i jednocześnie nieziemsko skuteczna strategia pozyskiwania osób do współpracy w marketingu sieciowym. Oddaję w Twoje ręce sekret wielu wybitnych osób, którzy korzystają z tej metody. Teraz i Ty masz szansę pozyskać setki osób, którzy będą zainteresowany współpracą z Tobą. Koniec z namawianiem, czy bezsilnością. Teraz staniesz się mistrzem w pozyskiwaniu osób do współpracy.

Jak przeprowadzić skuteczną rozmowę rekrutacyjną? (o wartości 197 zł)

Przy pomocy telefonu możesz dotrzeć do potencjalnego partnera w jednej sekundzie. Nie ma lepszej formy kontaktu. Przy spotkaniu osobistym trzeba wszystko zaplanować, dojechać i umówić się. Maile mają słabą skuteczność, są często ignorowane i tylko się zniechęcisz. Podobnie jest z pisaniem na messengerze, czy pisaniem sms`ów. Nic nie dorówna rozmowie telefonicznej, dzięki której możesz dosłownie w tej chwili zaprosić kogoś do współpracy.

Co jeśli jest pewien szablon rozmów telefonicznych, który ma ogromną skuteczność? Teraz oddaję w Twoje ręce szkolenie, dzięki któremu nawet co druga, albo co trzecia Twoja rozmowa może zakończyć się tym, że pozyskasz partnera do współpracy.

\"\"
\"\"

Mistrzowska rekrutacja telefoniczna (o wartości 197 zł)

Poznaj strategię, które sprawdzają się w 100% podczas rozmów rekrutacyjnych do marketingu sieciowego. Dzięki trikom, które odkryjesz w tym szkoleniu każda Twoja rozmowa będzie bezbłędna. Metody, które tu poznasz spowodują, że niewiele osób będzie w stanie oprzeć się Twojej propozycji współpracy. Najpierw Ty zdobądź tę sekretna wiedzę i zacznij ją stosować, a potem naucz tego swój zespół. Będziecie nie do zatrzymania, a Ty stworzysz zespół marzeń w marketingu sieciowym.

Jaka wartość ma to dla Ciebie?

Pewnie zastanawiasz się ile będzie wynosić Twoja inwestycja? Umiejętności, które w ten sposóļ zdobędziesz są bezcenne, albo inaczej, są na wagę złota. Jestem ciekawy ile jesteś gotów zainwestować, aby posiąść te metody, dzięki którym zdobędziesz masę nowych kontaktów.

Godzina spędzona na konsultacji ze specjalistą to inwestycja od 500 zł w górę. Możliwe, że jedna godzina wystarczy na przećwiczenie jednej, albo nawet kilku sposobów. Możliwe, że będzie potrzebnych kilka dodatkowy, czyli to może Ciebie wynieść nawet parę tyś złotych. 

Ale kurs Expert Pozyskiwania Kontaktów, z którego poznasz aż 56 sposobów na szybkie zdobywanie kontaktów nie wyniesie Ciebie 500 zł. To nie będzie nawet 100 zł, a tylko 47 zł. Właśnie tyle wyniesie Ciebie inwestycja, abyś mógł lawinowo pozyskiwać setki kontaktów i zwielokrotnić swoje zyski. Ale uwaga, bo 47 zł jest tylko teraz w przedsprzedaży kursu, a za chwilę będzie on dostępny za 297 zł

Oszczędzasz aż 250 zł, czyli otrzymujesz rabat aż 68%, a dodatków zgarniasz bonusy o łącznej wartości aż 785 zł w prezencie. Wszystko to otrzymasz jeśli teraz zamówisz kurs Expert Pozyskiwania Kontaktów za jedyne 47 zł.

Do wyboru masz 3 opcje, która z nich jest najlepsza dla Ciebie?

Do wyboru masz 3 plany,. Wybierz taki, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.


\"\"

Start

47 zł
/ Zamiast 297 zł


Wybieram To

Super

97 zł
/ Zamiast 397 zł


Wybieram To

VIP

297 zł
/ Zamiast 797 zł


Wybieram To

Scroll to Top