\"Akademia

Twoja książka jest już w przygotowaniu dla Ciebie

Wyjątkowo Dla Ciebie Specjalna Niespodzianka?

Dziękuję Ci za zamówienie książki, w zamian za to otrzymasz ode mnie dostęp do Akademii Zarabiania Online na cały miesiąc za jedynie 17 zł.


Tak Chcę dostęp

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach

Zaczęło się to tak…

Moje początki sięgają 2008 roku, kiedy to rozpocząłem pracę w telemarketingu. Wcześniej wykonywałem inne zajęcia, które nie wpłynęły znacząco na moje życie. Jednak praca w call center była przełomem w moim życiu. Na pierwszy rzut oka zupełnie się do tego nie nadawałem, ale właśnie dzięki temu zacząłem się rozwijać. Dostałem praktyczną lekcję rozmów handlowych z innymi ludźmi. Zacząłem korzystać z narzędzi rozwojowych takich jak szkolenia, książki, audiobooki. W końcu poczułem wiatr w żaglach, którego wcześniej nie miałem. 

Kolejnym przełomem w moim życiu był moment, w którym poznałem branżę marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej. Miało to miejsce w 2009 roku, ruszyłem wtedy w świat sprzedaży bezpośredniej. To było dla mnie krokiem milowym w wychodzeniu ze swojej strefy komfortu. Początki były opłakane, ale przez moją wytrwałość i determinację zacząłem odnosić sukcesy. 

Swoje pierwsze kroki w marketingu internetowym zacząłem stawiać 10 lat temu. Wiązało się to z ogromem wiedzy do przyswojenia i wdrożenia. To był piękny czas, ale jest taki jak patrzę na to wstecz, bo wtedy nie było mi do śmiechu. Przez pierwsze kilka miesiecy spędzałem kilkanaście godzin dziennie, aby się tego wszystkiego nauczyć, i aby to zaczęło przynosić efekty. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był najlepszy pomysł, że skierowałem swoje kroki do internetu. 

Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać, bo już po kilku tygodniach zarobiłem na pierwszej sprzedaży własnego produktu. Następnie odkryłem programy partnerskie, które stały się dla mnie całkiem fajnym źródłem dochodu, do tego stopnia, że wygrałem też kilka konkursów dla najlepszych partnerów. 

Przez te 12 lat przeprowadziłem około 50 tys. telefonicznych rozmów handlowych. Jestem współwłaścicielem serwisów www.gurtowscy.pl i www.calytenmlm.pl. Pozyskałem na listy mailingowe około 100 tysięcy subskrybentów. Stworzyłem dziesiątki szkoleń i kursów. Jestem autorem kilku ebooków i współautorem książki “Blogowskaz – jak założyć bloga na wordpressie i na nim zarabiać?” 

Jestem przede wszystkim praktykiem i od wielu lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi. Pomogłem paru tysiącom klientom w takich aspektach jak pozyskiwanie klientów przez internet, budowaniu swojej marki za pomocą internetu, czy po prostu zarobieniem pieniędzy w internecie. Wiem jak to robić i wiem jak mogę pomóc też Tobie.

Zobacz, to prawdopodobnie dotyczy również Ciebie?

W ostatnim czasie nie brakuje wiedzy, bo z każdej strony jesteśmy bombardowani gigabajtami informacji. Setki maili, stron, blogów, kanałów na YouTube, Live na FB, podcastów i wszędzie porady jak za pomocą internetu zacząć zarabiać. Mówiąc w skrócie – mamy przesyt informacji. Większość tych doradców nie ma pojęcia o czym mówi, bo nie wystarczy przeczytać książkę, aby z powodzeniem nauczyć innych tego co się przeczytało. Jestem praktykiem i działam w marketingu od kilkunastu lat. 

Nie dziwi mnie, że większość osób, która jest zalewana zewsząd wiedzą po prostu nie ma pojęcia jak to wszystko poukładać w całość i po prostu zacząć. Potrzebujesz konkretnych procedur, abyś miał jasność od czego zacząć i jak to wszystko poukładać. 

Poza tym pojawiają się problemy z budowaniem listy mailingowej, która jest aby pozyskać klientów i zbudować stabilny dochód za pomocą internetu. Może Ty również chcesz poznać i nauczyć się skutecznego sposobu na budowanie listy mailingowej?

Jak sprzedawać za pomocą internetu, czyli tworzenie stron sprzedażowych, kampanii, lejków, albo w ogóle produktów, które można byłoby sprzedawać za pomocą internetu. Wystarczy, że jeden element nie jest w pełni optymalny i możesz mieć przez to problem ze sprzedażą za pomocą internetu.

Jakie konsekwencje będzie miało zlekceważenie tych problemów?

W obecnych czasach jak nigdy wcześniej jest potężna potrzeba budowania dochodu w internecie. Twoi klienci już tu są, ale Ciebie wciąż nie ma, lub nie ma Cię w wystarczającym stopniu. To oznacza, że Ty nie zarobisz pieniędzy, ale zrobi to ktoś inny, kto przygotuje się przed Tobą.

Twoi potencjalni klienci wyszukują tego co potrzebują w internecie. Podstawą jest być tam, gdzie są Twoi klienci, bo jeśli Ciebie tam nie będzie, to oni po prostu pójdą do Twojej konkurencji. Ciebie wówczas ogarnie jeszcze większa frustracja i niemoc z tego powodu. Najgorsze co możesz zrobić w tej chwili, to wykazać się brakiem działania. Lepiej jest zacząć już teraz jakoś, a później dołożyć do tego “ć”.

Oto co dla Ciebie mam

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dołączenie do Akademii Zarabiania Online. Otrzymasz dostęp do panelu kursanta, w którym systematycznie dostaniesz kolejne lekcje w formie nagrań video i dodatkowych materiałów i zadań do zrobienia. 

Dzięki temu dowiesz się wszystkiego co jest Ci dziś potrzebne i niezbędne do zarabiania w internecie. Poznasz najlepsze sposoby budowania listy mailingowej, tworzenia relacji i zdobywania zaufania u potencjalnych klientów, sprzedaży i zarabiania w internecie. 

Akademia Zarabiania Online jest zaplanowana w taki sposób, że będziesz mieć stałe i systematyczne postępy. Już po pierwszej lekcji osiągniesz pierwsze rezultaty które pozytywnie Cię zaskoczą. Przede wszystkim zaczniesz w końcu skutecznie wykorzystywać internet i będziesz z niego czerpać zyski. 

Co miesiąc otrzymasz co najmniej 4 materiały video szkoleniowe wraz z dodatkowymi materiałami i zadaniami do wykonania. Każdego tygodnia zostanie odblokowany kolejny materiał specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo raz w miesiącu będziemy prowadzić sesje mastermindową na żywo, na której możesz zapytać o co tylko chcesz, a ja udzielę Tobie wsparcia. Poza tym otrzymasz dostęp do ekskluzywnej grupy, na której będziemy mieli stały kontakt ze sobą, czyli otrzymasz dodatkowe wsparcie ode mnie. Dołączysz do społeczności osób, którzy tak jak Ty chcą się rozwijać. To daje Ci kolejne możliwości na nawiązanie relacji z ludźmi, którzy mogą wiele wnieść do Twojego biznesu i życia.

Oto przykładowe tematy szkoleniowych materiałów video:

Zobacz jakie masz alternatywy…

Możesz nic nie zrobić, ale to najgorsze z możliwych rozwiązań. Świat się cały czas zmienia, idzie do przodu i jeśli Ty nie będziesz podążał wraz z nim, to zginiesz… Dinozaury wyginęły, bo nie dostosowały się do koniecznych zmian, Ty nie popełniaj tego błędu!

Możesz szukać rozwiązań na własną rękę, aby “zaoszczędzić”. To dobre rozwiązanie, sam tak zaczynałem, bo nie miałem grosza, tylko ciągnące się za mną długi. Niestety w rezultacie to jest dużo kosztowniejsze rozwiązanie. Będzie Cię to kosztować bardzo wiele czasu i mnóstwo nerwów, bo ciągle coś nie będzie działać tak jak powinno. Istnieje niebezpieczeństwo, że bardzo szybko się wtedy zniechęcisz.To jest bardzo kosztowne, bo każdy dzień, w którym nie zarabiasz jest stratą dla Ciebie.

Możesz też szukać doradców w internecie, którzy są tańsi lub drożsi, ale nigdy nie masz pewności, czy są oni praktykami biznesu. Wtedy stracisz nie tylko czas, ale też sporo pieniędzy. Czy stać Cię na takie ryzyko? Możesz skorzystać z pomocy doświadczonych osób, jednak wtedy musisz się liczyć z kosztem, bo eksperci za godzinę konsultacji biorą od kilkuset złotych, do kilku tysięcy. Jednak godzina konsultacji raczej nie wystarczy. Swoja drogą czemu sam nie bierzesz np. 500 zł, czy 1000 zł za godzinną konsultację? Po skorzystaniu z Akademii będziesz mógł, bo pokażę Ci jak zbudować swój autorytet na takim poziomie.

Co konkretnie otrzymasz dołączając do Akademii Zarabiania Online?

Pomyśl teraz, że już po kilku materiałach video doskonale wiesz jak pozyskać klientów i dokonać rekordowej sprzedaży robiąc kampanię sprzedażową i korzystając z lejka sprzedażowego. Po uruchomieniu okazuje się, że Twoje konto co chwilę jest zasilane nowymi środkami, bo klienci cały czas od Ciebie coś kupują. Pod koniec dnia sprawdzasz konto i stwierdzasz, że to był bardzo dobry dzień, bo zarobiłeś jednego dnia więcej niż normalnie w ciągu całego miesiąca. Następnego dnia gdy budzisz się rano i wchodzisz na swoje konto, nie możesz uwierzyć w to co widzisz, bo Twoje zyski niemal się podwoiły, wtedy gdy Ty spałeś. Czy ten dzień nie mógł rozpocząć się lepiej? Czujesz ogromną satysfakcję, bo teraz już jesteś całkowicie odporny na kryzys i czerpiesz stałe, duże zyski z internetu.

Teraz już masz wszystko pod ręką, w jednym miejscu. Chcesz dowiedzieć się jak budować listę mailingową, to odpowiednie materiały znajdziesz w panelu. Chcesz nauczyć się prowadzić live na Fb, czy wykorzystać Facebook do pozyskiwania klientów, to odpowiednie materiały szkoleniowe odnajdziesz w panelu. Chcesz stworzyć stronę internetową, za pomocą której pozyskasz klientów i zaczniesz zarabiać, to odpowiednie materiały znajdziesz w panelu. Zbliżają się święta, black friday, czy inne okazje i chcesz przeprowadzić zabójczo skuteczną kampanię sprzedażową, to odpowiednie materiały szkoleniowe znajdziesz w panelu. Teraz dostęp do gotowych rozwiązań masz w zasięgu ręki.

W Akademii Zarabiania Online znajdziesz

Oto efekty tylko z jednego miesiąca

\"124550260_1014545672375264_2204966101721625739_n\"

Dlaczego inwestycja w Akademię Zarabiania Online jest dla Ciebie tak niska?

Jesteś dla mnie wyjątkową osobą, bo zdecydowałeś się do mnie dołączyć i otrzymujesz ode mnie maile już od jakiegoś czasu. Wiem, że chcesz się rozwijać i szukasz konkretnych sposobów na to. Dlatego dla Ciebie mam specjalną propozycję. 

Standardowo dostęp do podobnej akademii, która jest tworzona przez innego eksperta to wydatek między 150 zł, a 1000 zł miesięcznie. Wydaje się dużo, ale dużo kosztowniejsze jest nie korzystanie z tego, bo wiedza zawarta w takim kursie pozwala zarobić wielokrotnie więcej niż jej koszt. To tylko na naszym Polskim rynku, ale są też zagraniczne, gdzie inwestycja jest na podobnym poziomie, tylko że w dolarach.

Postanowiłem jednak dać dostęp do Akademii w cenie jeszcze niższej, aby więcej osób mogło sobie na to pozwolić, bo dzięki temu zaczną w końcu zarabiać w internecie. Dostęp do Akademii Zarabiania Online będzie co najmniej 3 krotnie niższy dotychczas, bo wyniesie zaledwie 47 zł za cały miesiąc dostępu. A teraz petarda, bo chcę Cię szczególnie docenić i tylko dla Ciebie będzie to jedynie 17 zł. W cenie paczki niedrogiej kawy masz dostęp do materiałów z najwyższej półki. Czy podoba Ci się to w jaki sposób Cię doceniłem?

W każdym miesiącu otrzymasz co najmniej 4 szkoleniowe materiały video razem z materiałami dodatkowymi. To oznacza, że jedno szkolenie wyniesie nie więcej niż 4 złote i 25 groszy. Czyli jedno szkolenie video wraz z materiałami masz w cenie jednego piwa. Pamiętaj, że oprócz tego raz w miesiącu widzimy się na sesji mastermindowej i masz również zagwarantowane członkostwo w ekskluzywnej grupie, gdzie nie tylko będziesz mieć stały kontakt ze mną, ale również ze społecznością innych osób. 

 

Pamiętaj, że to jest aż miesięczny dostęp do wszystkich materiałów, więc przeliczając to na każdy dzień, to inwestycja wyniesie Cię zaledwie 56 groszy dziennie. Ciekawe co można za to kupić, być może lizaka. Więc sam widzisz jaką mam atrakcyjną propozycję dla Ciebie. Grzechem byłoby nie skorzystać prawda?

Całe ryzyko biorę na siebie

Jestem tak pewny przydatności i skuteczności Akademii, że daję Ci 100 % gwarancji satysfakcji na aż 30 dni! To oznacza, że jak po miesiącu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci wszystko co do grosza. Możesz zrezygnować w każdej chwili, bez podawania przyczyny. 

Być może zadajesz sobie teraz pytanie czy to dla Ciebie?

Zgarnij Bonusy

\"\"
\"blogowskaz\"
\"\"
\"\"

3 NAJLEPSZE MOŻLIWOŚCI​

Którą opcję wybierasz?​

Przy wyborze Akademii Zarabiania Online PRO i Extra opłata jest naliczana jednorazowo. Dostęp do wszystkich materiałów dostajesz bezterminowo i jeśli będziesz chciał dalej korzystać z Akademii, to po miesiącu cena dla Ciebie wyniesie tylko 17 zł zamiast 47 zł.​

\"Akademia

Akademia Zarabiania Online

47 zł    17 zł

 


\"\"

Akademia Zarabiania Online PRO

1697 zł    67 zł

+ Wszystkie bonusy

 

 


\"\"

Często zadawane pytania

FAQ

Znajdziesz tutaj większość odpowiedzi na pytania, które pojawiły się na temat Akademii Zarabiania Online. Jeśli nie widzisz tu odpowiedzi na swoje pytanie, to napisz do nas, a odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Czy za Akademię Zarabiania Online PRO co miesiąc będę płacić 67 zł?

Nie. 67 zł jest inwestycją jednorazową, z którą otrzymujesz dostęp do pełnej wersji Akademii Zarabiania Online na jeden miesiąc, a dodatkowo aż 6 szkoleń! Jeśli będziesz chciał uczestniczyć w Akademii na kolejny miesiąc, to cena wyniesie dla Ciebie tylko 17 zł.

Sytuacja ma się analogicznie z wersją Extra.

Co otrzymam za 17 zł?

Otrzymasz dostęp do pełnej Akademii Zarabiania Online na cały miesiąc. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 
Ponadto raz w miesiącu przeprowadzimy sesję mastermind na żywo za pomocą programu Zoom. Podczas tej sesji możesz zadać mi każde pytanie, a ja Tobie udzielę wsparcia. 

W skład Akademii wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami Akademii.

Otrzymasz również wszystkie bonusy, które są opisane wyżej.

Czy dostęp do Akademii będę mieć zawsze za 17 zł, czy cena wzrośnie do 47 zł?

Dla Ciebie jest dostęp na wyjątkowych warunkach, czyli jedynie 17 zł za miesiąc. Normalnie cena wynosi 47 zł, ale dla Ciebie zawsze będzie za 17 zł jeśli zdecydujesz się już teraz.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Dostęp do Akademii jest na miesiąc z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące. Zrezygnować możesz w każdej chwili, bez podawania jakichkolwiek powodów. 

Kiedy i jak otrzymam dostęp do szkoleń z Akademii?

Otrzymasz dostęp do Akademii w postaci loginu i hasła, którym będziesz się logować do swojego panelu. W nim dostępne będą wszystkie materiały.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bądź w kontakcie

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc 7 dni w tygodniu i odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Ponadto większość odpowiedzi na pytania można znaleźć bezpośrednio na stronie z często zadawanymi pytaniami.

Media

Prosimy o kontakt z naszym działem PR:
kontakt@calytenmlm.pl

Zapytania ogólne

(+48) 730-283-309
marcin.gurtowski@gmail.com

Znajdziesz nas


Facebook-f


Hm-monitor


Envelope

Scroll to Top