Magnetyczny Marketing Sieciowy

\"\"

Najmocniejszy Kurs i marketingu

Jak Przyciągnąć Tłum Zainteresowanych Osób?

Chcesz aby ludzie prosili Cię po to by móc współpracować z Tobą, lub coś od Ciebie kupić?


Tak Chcę

\"\"

Zbuduj silną markę

Dzięki rozpoznawalnej marce przyciągniesz do siebie klientów i partnerów.

\"\"

Skorzystaj z gotowca

Pełna instrukcja jak wszystko zrobić. po kolei.

\"\"

Całkowicie online

Bez żadnych barier, buduj dotarcie na całym świecie.

Co warto o nas wiedzieć?

Jesteśmy małżeństwem i współpracujemy razem już od ponad 5 lat. W tym czasie osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki budując struktury w marketingu sieciowym. W jednej z firm zrekrutowaliśmy najwięcej osób bezpośrednio spośród 200 tysięcy partnerów współpracujących z tą firmą. Wypracowaliśmy nie tylko 5 cyfrowe miesięczne zarobki, luksusowe auto i ekskluzywne wycieczki, ale przede wszystkim styl życia, o którym kiedyś nawet nie śmieliśmy marzyć. 

Z obecną firmą, z którą współpracujemy już w pierwszym miesiącu zupełnie od zera wypracowaliśmy 28 tys zł, luksusowy samochód i wiele innych benefitów. Na evencie firmowym zostaliśmy wyróżnieni za jedną z najwyższych sprzedaży i jedną z największych rekrutacji spośród wszystkich Partnerów Biznesowych za cały rok, a byliśmy tylko pół roku.

Ale nie było tak kolorowo jak myślisz

O marketingu sieciowym pierwszy raz dowiedziałem się kilkanaście lat temu podczas prezentacji. Od razu zafascynowała mnie taką możliwość i z entuzjazmem rozpocząłem współpracę. 

Początek był standardowy, najpierw lista znajomych i umawianie spotkań. Szybko się okazało, że znajomi się skończyli i zaczęły się schody. Wielokrotne wydzwanianie wciąż do tych samych osób niewiele dawało. Przyniosło to tylko odwrotny skutek, uznali mnie za jakiegoś fanatyka i większość zaczęła mnie po prostu unikać. 

Miałem wrażenie, że pracuję bardzo dużo, a efekty z tego są niewielkie, albo ich wcale nie ma. Pracowałem w tradycyjny sposób, lista, telefony, spotkania, prezentacje itd. Wszystko to kosztowało bardzo dużo czasu, energii i pieniędzy. Przecież na każdym spotkaniu w kawiarni, czy restauracji trzeba było kupić kawę, herbatę czy coś innego, do tego dojazdy i inne wydatki. Wszystko to generowało olbrzymie koszty, znasz to? Czasami trzeba było dojechać daleko na spotkanie, gdzie osoba po wszystkim musiała się jeszcze zastanowić i nigdy nie podjęła współpracy.

To wszystko spowodowało, że wpadłem w zadłużenie. Frustracja sięgnęła zenitu, byłem po prostu załamany i nie wiedziałem co robić. Chciałem to wszystko rzucić, bo przestawałem wierzyć w marketing sieciowy.

Wtedy postanowiłem zobaczyć jak to robią najlepsi na rynkach zagranicznych. Odkryłem sekret i byłem zdumiony, a nawet na początku nie dowierzałem w to. Te osoby korzystały z internetu aby pozyskiwać osoby do współpracy. Ale nie to było takie niezwykłe, lecz sposób w jaki to robiły. Stosowały tak zwany magnetyczny marketing i sprawiały, że to ludzie sami do nich przychodzili i niemal prosili o możliwość współpracowania z nimi, lub możliwość kupienia czegoś od nich.

Na początku byłem sceptyczny do tego, ale nie miałem nic do stracenia, aby spróbować. Zacząłem uczyć się i działać w taki sam sposób. Wyniki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że zmieniłem sytuację o 180 stopni. Przestałem gonić za ludźmi i namawiać ich, czy wręcz błagać, aby do mnie dołączyli. Przestałem być jak ten łowca goniący za zdoby zwierzyną. Zacząłem wykonywać pracę, która zaowocowała lawiną osób w moim zespole, którzy z chęcią do mnie dołączali, a nawet czując zaszczyt bycia z nami w jednym zespole. Czy też tak chcesz? Czy naprawdę tego chcesz? Czy jesteś gotów podjąć tę decyzję i zrobić wszystko aby tak mieć?

Co się stanie jeśli zlekceważysz to?

Masz wrażenie, że stoisz w miejscu? Ciężko jest Ci zaprosić osoby do współpracy? Nawet jeśli uda Ci się kogoś zaprosić, to ta osoba najczęściej i tak nic nie robi? Chodzisz ciągle na szkolenia, nawet jeździsz na eventy, ale wciąż nie widzisz rezultatów? Nie zarabiasz, a kupować produkty trzeba co miesiąc? 

Jeśli na któreś z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, to zadaj sobie teraz pytanie, co zamierzasz z tym zrobić? Nie można robić ciągle tego samego i spodziewać się innych rezultatów. Jeśli czegoś nie zmienisz, czegoś nie poprawisz, to nic się nie zmieni. Będziesz coraz bardziej zniechęcony do tego wszystkiego. Stracisz kolejne pieniądze. Przeminie Ci znowu szmat czasu i nadal będziesz w tym punkcie. W końcu zrezygnujesz, albo zmienisz zespół, lub firmę. Tylko, czy to coś zmieni? Nie, bo znowu historia się powtórzy. 

Znowu wszyscy wokół Ciebie będą wytykać Cię palcami, że bawisz się w te mlm-y, że dałeś się wciągnąć, zmanipulować, że tracisz czas i pieniądze. Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości skurczy się tak bardzo, że będzie mogła wyjść szparą pod drzwiami. Skąd to wiem? Bo sam tego doświadczyłem. Lecz to zmieniłem i wiem jak  mogę Tobie teraz pomóc to zmienić. Chcesz tego? Chcesz zarabiać dobre pieniądze? Chcesz zyskać uznanie w oczach innych? Chcesz z lekkością przyciągać do siebie tłum ludzi zainteresowanych współpracą z Tobą?

Jesteś gotów na najlepsze?

Przeanalizowałem ostatnie 14 lat mojej pracy, w której miałem styczność z marketingiem. przestudiowałem tysiące rozmów handlowych, rekrutacyjnych i spotkań. Wszystko po to aby znaleźć gotowy i niezawodny wzór, dzięki któremu każdy będzie miał spektakularne rezultaty. Tak powstał kurs Magnetyczny Marketing Sieciowy, który na zawsze odmieni Twoje życie. To będzie prawdopodobnie najważniejszy kurs w Twoim życiu, bo stworzyliśmy coś co sam chciałbym mieć gdy zaczynałem swoja pracę. Jestem pewien, że gdybym coś takiego wtedy posiadał, to doszedłbym bardzo szybko do dużych wyników i szybko cieszyłbym się możliwością realizacji największych marzeń. 

Ty nie musisz poświęcać aż 14 lat na próby i błędy. Nie potrzebujesz też jak ja wydawać dziesiątki tysięcy złotych na szkolenia, aby odkryć w końcu skuteczny sposób. Nie musisz, bo to wszystko otrzymasz teraz od nas zapakowane w jedno najmocniejsze i dające najlepsze efekty szkolenie, jakie kiedykolwiek powstało. Co najważniejsze otrzymasz to wszystko nie od teoretyków, którzy przeczytali książki i na podstawie tego uczą innych. Otrzymasz to wszystko od praktyków, którzy na froncie zdobyli doświadczenie, wiedzę i umiejętności. To gwarantuje Ci, że gdy zastosujesz wskazówki z kursu będziesz mieć efekty, którą przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania. Tylko pytanie, czy jak odpowiadałeś przed samym sobą, że chcesz tego, to czy to była prawda? Czy tylko padały słowa na odczepnego?

Jakie masz opcje?

Możesz nic nie zrobić czekając na cud, który pewnie nigdy się nie wydarzy. Pamiętaj, że brak decyzji jest również decyzją. Decydujesz wówczas o tym, że nie chcesz nic zmienić, nie chcesz nic poprawić. Lecz jeśli jesteś jeszcze w tym miejscu, to dam sobie rękę uciąć, że ta opcja w ogóle Ciebie nie interesuje.

Możesz również samodzielnie uczyć się tego wszystkiego i doświadczać na własnej skórze. Jeśli masz kilka czy nawet kilkanaście lat i dużo pieniędzy na próby i błędy to możesz spróbować. Będzie to wymagało bardzo dużo cierpliwości i stalowych nerwów, aby przebrnąć teraz przez tę często krętą drogę. 

Masz również możliwość zatrudnienia specjalistów, którzy pomogą Ci to wszystko zaprojektować i wdrożyć. Jest wielu teoretyków, którzy mogą twierdzić, że Ci pomogą, ale możesz stracić tylko bardzo dużo pieniędzy, a efekty z tego będą bardzo kiepskie. Nawet jeśli zatrudnisz właściwą osobę, to będzie Cię to bardzo dużo kosztować. Przygotuj się na inwestycję rzędu kilkunastu tysięcy, czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dlatego warto wybrać najmocniejsze rozwiązanie

Możesz również wybrać kurs Magnetyczny Marketing Sieciowy, który gwarantuje Ci super rezultaty. Co najważniejsze zwrot z inwestycji będziesz mieć nawet już po paru dniach, a nawet i w jeden dzień. To po prostu działa i to jest niezaprzeczalna prawda. Pytanie co z tym teraz zrobisz?

Wyobraź sobie, że każdego dnia piszą do Ciebie ludzie, bo są zainteresowani współpracą z Tobą, a Ty ich nawet nie znasz. Wstawiasz krótki post na facebooku, instagramie czy gdziekolwiek indziej i dziesiątki osób reaguje pod tym, bo są zaciekawieni i chętni podjąć z Tobą współpracę. Budzisz się rano, otwierasz swojego maila, a tam czekają na Ciebie wiadomości od osób, którzy tylko czekają na telefon od Ciebie z propozycją współpracy. 

Kurs jest zaprojektowany tak, że nawet jeśli nie masz teraz żadnego doświadczenia to wszystko zrealizujesz z łatwością. Wszystko to dlatego, że od wielu lat pracujemy z ludźmi i wiemy jak Cię poprowadzić niemal za rękę od samych podstaw aż do efektów. Będziesz widział na ekranie co gdzie kliknąć, co wpisać itp, tak więc ze wszystkim sobie świetnie poradzisz nawet jeśli nie jesteś “techniczny”. Będziesz mieć zadania do wykonania i odhaczenia. Będzie to jasna i klarowna instrukcja co i jak po kolei robić. 

Zachwyci Cię prostota wykonywania wszystkiego, a jeszcze bardziej zachwycą Cię tego efekty. Poczujesz nieposkromioną radość i wdzięczność, że w końcu wiesz co robić, a Twoja praca przynosi Ci zdumiewające rezultaty. Będziesz wdzięczny samemu sobie i podziękujesz sobie, że skorzystałeś z kursu Magnetyczny Marketing Sieciowy. Twoje przyszłe rezultaty zależą od decyzji, które podejmujesz dziś. Wszystko jest w Twoich rękach, tylko nie przegap i nie zmarnuj tej szansy.

Oto co konkretnie zyskasz

Z czego składa się kurs Magnetyczny Marketing Sieciowy i jak będzie to wyglądało?

Kurs składa się z 3 spotkań na żywo. Będzie to w formie warsztatów, w których poprowadzimy Cię za rękę od podstaw, aż do efektów. Wszystko zostanie nagrane, a Ty będziesz mieć nieograniczony i dożywotni dostęp do nagrań i do wszystkich materiałów szkoleniowych. 

Kurs składa się z kilku modułów. Wszystko razem stworzy tworzy potężną całość i będzie zabójczą bronią w Twoim arsenale działań marketingowych. Od tej pory będziesz nie do powstrzymania i samemu będziesz mógł pomagać innym w swoim zespole, aby również mogli duplikować Twoje działanie.

Szkolenia na żywo odbędą przez 3 kolejne dni 25, 26 i 27 listopada. Warsztaty przeprowadzimy za pomocą platformy Zoom. Każde spotkanie potrwa minimum godzinę. Na pewno nie skończymy jeśli wszyscy nie będą mieli wszystkiego zrobione. Nie zostawiamy nikogo w tyle.

Co mówią inni?

\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

Ile wyniesie Twoja inwestycja?

Możesz próbować na własną rękę szukać sposobu na pozyskiwanie kontaktów i zapraszanie ich do biznesu. Czeka Cię wiele nauki jak to zrobić. Przygotuj się na dziesiątki, a nawet setki godzin spędzonych na dokształcaniu się w tym. Efekty na początku mogą być bardzo słabe, co tylko spowoduje Twoje zniechęcenie i frustrację.

Może również skorzystać z profesjonalnej agencji marketingowej. Musiałaby ona mieć doświadczenie w branży marketingowego, aby zrozumieć Twoje potrzeby. Przeprowadzą dla Ciebie kampanię reklamową. Przygotuj się jednak na koszty sięgające kilku tysięcy złotych. Jeśli chcesz aby pomogli Ci również w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych lub sprzedażowych, to sięgnij do kieszeni po kolejne kilkanaście tysięcy. 

Możesz również skorzystać z naszej pomocy i zapiszesz się na szkolenie. Pomożemy Ci w pozyskiwaniu kontaktów i zapraszaniu ich do współpracy. Dam Ci gotowe rozwiązania, które od razu dla Ciebie zadziałają i będą darmowe.

Kurs spokojnie mógłby być dostępny za kilka tysięcy złotych, bo dzięki niemu osiągniesz miesięczne dochody od kilku tysięcy do kilkunastu tysięcy, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. 

Ile dla Ciebie byłoby warty teraz takie taka maszynka do produkowania pieniędzy? Ta maszynka drukuje legalne i prawdziwe, oraz w pełni wartościowe pieniądze. Możesz spokojnie wyprodukować kilkanaście tysięcy miesięcznie, albo kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i więcej. Czy gdybyś mógł ją dziś kupić to włożyłbyś 1000 zł, aby ją mieć na zawsze i na zawsze czerpać z niej korzyści…? A czy zapłaciłbyś 5 tys. złotych…? A 10 tys złotych…? Pamiętaj, że masz 100% gwarancję, że maszynka działa i drukuje prawdziwe, oraz wartościowe banknoty. Ile byłaby ona dla Ciebie warta i jaką inwestycję dziś byłbyś gotowy za nią wyłożyć?

Kurs Magnetyczny Marketing Sieciowy nie będzie dla Ciebie inwestycja 10 tys złotych, to nie będzie nawet 1000 zł. Tak naprawdę będzie to hiper niska inwestycja, która przyniesie Ci zwrot nawet w kilka dni, lub nawet jeden dzień. Tylko dziś dostęp do kursu w przedsprzedaży uzyskasz za jedyne 67 zł. To jest absurdalnie niska inwestycja, bo wiem jak wiele da Ci korzyści kurs Magnetyczny Marketing Sieciowy.

Którą opcję kursu Magnetyczny Marketing Sieciowy wybierasz?

Do wyboru masz 3 opcję,. Wybierz tą, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

\"\"

Basic


397

67 zł


Wybieram To

Pro


647

97 zł


Wybieram To

VIP


1197

297 zł


Wybieram To

Scroll to Top