Czy Twój profil na Facebooku zarabia?

Stworzymy Ci profil na Facebooku, który przyciąga klientów i zarabia.


Tak chcę

10
NAjczęściej odwiedzana strona na świeci
Miliarda użytkowników na świecie
milionów użytkowników w Polsce
miliarda osób korzysta codziennie

Nie stać Cię na niekorzystanie z Facebooka

Nie da się ukryć – Facebook jest nadal wiodącą prym platformą społecznościową. Nic dziwnego, że firmy widzą w nim miejsce dla siebie oraz szansę na dotarcie do swoich klientów. Zwłaszcza, że dobrze prowadzony profil na Facebooku niesie za sobą wiele możliwości np. przyczynia się do rozpoznawalności marki, a także wzrostu sprzedaży oferowanych produktów i usług, oraz pozyskiwania osób do współpracy w MLM. Krótko mówiąc profil na Facebooku jest kolejną wizytówką Twojej firmy, dlatego warto się postarać, żeby prezentował się on najlepiej jak się da. Czytaj dalej i dowiedz się, jak założyć profil firmowy na Facebooku oraz jak go prowadzić, aby maksymalnie wykorzystać stojące za nim możliwości.

Facebook to król mediów społecznościowych. Każdego dnia korzysta z niego ponad 1,6 miliarda ludzi na świecie. Gdyby Facebook był krajem, to byłby największym państwem na świecie. Nic dziwnego, że większość firm i marek korzysta z Facebooka, aby kontaktować się ze swoimi grupami docelowymi i tym samym potencjalnymi klientami. Nie jest inaczej w branży MLM, gdzie firmy, ale również ludzie współpracujący w ramach marketingu sieciowego korzystają aktywnie z Facebooka aby zdobywać kontakty, nawiązywać relację, budować swój wizerunek i pozyskiwać partnerów do współpracy.

 

Facebook to dziś największa sieć profesjonalistów na świecie. Obecnie z portalu korzysta 2.4 miliarda ludzi. W Polsce platforma zrzesza  prawie 20 mln użytkowników. Każdego dnia z Facebooka korzystają setki tysięcy :

 

 

CZY WIDZISZ W TEJ GRUPIE OSÓB SWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW LUB PARTNERÓW BIZNESOWYCH? Jeżeli TAK, to za pomocą Magnetycznego Profilu Biznesowego Na Facebooku nawiążesz z nimi kontakt, i skupisz się na przedstawieniu swojej oferty.

Nie popełniaj tego błędu.

Kilka lat temu, gdy założyłam profil na Facebooku, wcale nie byłam pewna, co też takiego niesamowitego w nim jest. Interfejs mało estetyczny, ludzie piszą jakieś bzdury w ilości przekosmicznej i nie do przerobienia. Chwila minęła, zanim się do tego kanału przekonałam. Jak i wiele innych osób.

Mnóstwo się od tamtego czasu zmieniło. Dzisiaj Facebook to nie tylko miejsce, gdzie utrzymujemy kontakt ze swoimi znajomymi ze szkolnych lat. To nie tylko miejsce, gdzie umieszczamy zdjęcia naszych kotów, psów i innych pupili. To także, a dla niektórych głównie, miejsce, gdzie nawiązujemy znajomości zawodowe i biznesowe. Sposób na pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych w MLM.

To, czy wykorzystasz go do zabawy, czy też do przedstawienia siebie w sposób profesjonalny, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nikt Cię do niczego nie zmusza. Ale pamiętaj, że jeśli Twój profil nie jest dobrze przygotowany to setki, czy nawet tysiące złotych przelatują Ci koło nosa!

 

Potencjalni klienci, czy partnerzy biznesowi przeglądają Twój profil i może on działać na Twoją korzyść, lub wręcz przeciwnie,
możesz tracić przez to setki, czy tysiące złotych każdego miesiąca. Jeśli Twój profil na Facebooku nie jest atrakcyjny, nie wzbudza zainteresowania, nie przyciąga oka, to możesz być pewny, że ludzie pójdą do Twojej konkurencji. Nawet pracodawcy przed zatrudnieniem pracownika, sprawdzają profil kandydata i to bardzo często decyduje o tym, czy zostanie on zatrudniony, czy nie. Ty nie możesz po prostu sobie zlekceważyć tego elementu, bo poniesiesz sromotna porażkę.

Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Wychodzimy Ci na przeciw stworzymy Tobie profil na Facebooku, który przyciągnie Ci dziesiątki, a nawet setki nowych klientów. Zaprojektujemy profil, który zbuduje Twoją markę i dzięki któremu wzbudzisz zaufanie wśród swoich potencjalnych klientów. Dzięki temu zbudujesz profesjonalny wizerunek i znacząco zwiększysz swoje dochody. Zaufało nam już wiele osób i dziś dzięki temu mają efekty. Teraz mamy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

✅ Poprawimy Ci zdjęcie profilowe. Nie musisz iść na sesję do profesjonalnego fotografa, za którą trzeba zapłacić od kilkuset złotych. Posiadamy odpowiednie narzędzia, dzięki którym poprawimy Twoje każde zdjęcie, w taki sposób, że będzie wyglądać jak z okładki biznesowego magazynu. 

 

✅ Przygotujemy dla Ciebie zdjęcie w tle. Stworzymy je według najnowszych standardów, dzięki czemu będzie ono przedstawiać czym się zajmujesz i przyciągnie do Ciebie Twoją grupę docelową. Zdjęcie w tle to idealne miejsce reklamowe, ale tylko garstka osób poprawnie i profesjonalnie z tej przestrzeni korzysta. My stworzymy Ci takie zdjęcie, któremu nikt się nie oprze i dzięki temu zyskasz masę potencjalnych klientów.

 

✅ Zaprojektujemy Ci zdjęcie wyróżniające. Jest to idealna przestrzeń reklamowa. Z tego elementu w profesjonalny sposób korzysta jeszcze mniej osób. Większość nawet nie ma pojęcia, że można je zrobić, a tym samym nie wykorzystują ogromnego potencjału. Teraz Ty wyróżnisz się z tłumu i powalisz wszystkich na kolana. Zdjęcie wyróżniające na autopilocie zbuduje Ci biznes, pozyskasz dzięki temu wiele kontaktów, zdobędziesz klientów lub partnerów do marketingu sieciowego.

 

✅ W tym celu stworzymy Ci spersonalizowaną specjalnie dla Ciebie ankietę. Dzięki temu Twoja lista kontaktów biznesowych lub sprzedażowych będzie rosła w nieskończoność.  Koniec z zimnymi kontaktami, lub brakiem kontaktów, bo w ten sposób każdego dnia na Twoja listę będą przybywać nowe osoby, które pozostawią Tobie wiele cennych informacji o sobie. W ten sposób pracują tylko profesjonaliści, którzy maja najlepsze efekty, teraz i Ty tak będziesz robił. Całą swoją listę kontaktów będziesz mieć w jednym miejscu, co ułatwi Ci pracę. 

 

✅ Pomożemy stworzyć Ci profesjonalny biogram i opis, a także opis do każdego strategicznego zdjęcia, tak aby zmaksymalizować ilość zapisanych osób na Twoja listę kontaktów. Twój profil na Facebooku w końcu zacznie dla Ciebie pracować. Najlepsze w tym jest to, że będzie on wykonywać właściwa prace 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nawet gdy Ty będziesz odpoczywać, lub zajmować się czymś innym. Dobrze stworzony profil będzie Twoim potężnym narzędziem marketingowym. 

 

✅ Przeprowadzę z Tobą konsultację, na której dam Ci gotową strategię postępowania i rozmawiania z osobami zapisującymi się na listę kontaktów. Dzięki temu uzyskasz szaloną skuteczność i zaczniesz sprzedawać lub pozyskiwać osoby do współpracy jak szalony. Pomogę Ci stworzyć super skuteczny skrypt, będziesz mieć w ręku gotową receptę na sukces. 

Przeprowadzę z Tobą indywidualne szkolenie na zasadzie warsztatu. Nauczę Cię 5 najlepszych metod pozyskiwania kontaktów do swojego biznesu, dzięki którym pozyskasz natychmiast ludzi zainteresowanych współpracą z Tobą, lub zainteresowanych Twoimi produktami. Nie musisz być \”techniczny\”, czy biegły w temacie komputera i Internetu, bo poprowadzę Cię krok po kroku za rękę. Zrobimy to razem, wiec jestem przekonany, że będziesz miał 100% efektów. 

Wybrane opinie

Działam online już kilka dobrych miesięcy, jednak dopiero kiedy zaczęłam działać z Anią, to moje rezultaty zaczęły się zmieniać i poprawiać. Dzięki niej mój wizerunek, mój profil i moje zdjęcia zaczęły przyciągać uwagę. Jeśli chcesz profesjonalnie działać w sieci i budować swoją markę, to polecam Ci współpracę z Anią, bo to właściwa osoba, rzetelna, rzetelna, prawdziwa i oddana temu co robi. ❤️️
\"Judyta
Judyta
Anna Gurtowska to mistrzyni. Mentorka, która z każdego z nas robi mistrza biznesu. Zna się na oprawie graficznej, potrafi tak pokierować profilem na FB, że mucha nie siada. Zdjęcia przez nią poprawione z brzyduli robi piękność na miarę miss świata. Jest najlepsza i w ciemno mogę dać jej rekomendacje.
\"\"
Lucyna
Długo nie wiedziałam, jak zabrać się za mój profil na Facebooku. Służy mi on do biznesu i wiedziałam, że zdjęcia mojej roboty nie zdadzą egzaminu, a tym bardziej zdjęcie w tle. Nie widziałem co i z czym, jestem kompletnie lewa w programach do poprawiania zdjęć i nie miałam czasu na nauczenie się tego. Anna Gurtowska \”za grosze\” poprawiła mój profil i teraz mogę na maxa zająć się biznesem.
\"\"
Julita
Z obsługą Facebooka nie jestem na bieżąco. Zrobienie profilu biznesowego to dla mnie czarna magia. Dzięki Ani moje zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle nabrało na jakości. Jeśli nie masz środków na profesjonalną sesję zdjęciową, ani pomysłu jak to ugryźć, to Anna Gurtowska na pewno zdziała cuda i Ci pomoże.
\"\"
Maja

Ile wyniesie Twoja inwestycja?

Możesz próbować na własną rękę stworzyć profesjonalny i magiczny profil. Czeka Cię wiele nauki jak to zrobić. Przygotuj się na dziesiątki, a nawet setki godzin spędzonych na dokształcaniu się w tym. Efekty na początku mogą nie być zadowalające, co tylko spowoduje Twoje zniechęcenie i frustrację.

 

Może również skorzystać z profesjonalnego studia reklamowego, Przeprowadzą Ci sesję zdjęciową, przygotują grafiki, które być może będą spełniać Twoje oczekiwania. Przygotuj się jednak na koszty sięgające kilku tysięcy złotych. Jeśli chcesz aby pomogli Ci również w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych lub sprzedażowych, to sięgnij do kieszeni po kolejne kilka tysięcy. 

 

Możesz również skorzystać z mojej pomocy i zlecić mi przygotowanie Twojego profilu wraz z grafikami, zdjęciami. Pomogę Ci również w pozyskiwaniu kontaktów. Za całą usługę nie zapłacisz nawet 1000 zł, nie będzie to nawet 500 zł, a dużo, dużo mniej. Uwaga, bo tylko do czwartku, 29 kwietnia Twoja inwestycja wyniesie tylko 297 97 zł. Za tak niską kwotę zaprojektuję Ci magnetyczny profil biznesowy na Facebooku, który każdego dnia będzie dla Ciebie procować i przyciągnie do Ciebie niezliczoną ilość potencjalnych partnerów do MLM lub klientów na Twoje produkty. 

Którą opcję Magnetycznego Profilu Biznesowego na Facebooku wybierasz?

Do wyboru masz 3 plany,. Wybierz taki, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Podstawowa

97 zł
/ Zamiast 297 zł


Wybieram To

Rozszerzona

197 zł
/ Zamiast 497 zł


Wybieram To

Rozszerzona +

297 zł
/ Zamiast 597 zł


Wybieram To

Scroll to Top