• 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Odkryłam sposób na pozyskanie lawiny osób do zespołu

Odkryj niesamowitą tajemnicę zdobywania tysięcy cennych kontaktów, które przemienisz w lojalnych partnerów biznesowych.

Jak to się zaczęło? Prawdziwa historia…

Zanim pokażę Ci gotowe rozwiązanie zobacz dlaczego warto przeczytać ten tekst do końca.

0
Lat doświadczenia
0
Handlowych rozmów telefonicznych
0
zarejestrowanych osobiście osób
Cześć

Nazywam się Anna Gurtowska. Od ponad 7 lat zajmuję się marketingiem. W tym czasie przeszkoliłam setki ludzi na temat tego: Jak zarabiać w Socjal Mediach, blogowaniu i wykorzystywać swoje pasje, wiedzę i nabyte umiejętności do zarabiania w internecie. Wraz z mężem wydaliśmy książkę Blogowskaz, która jest papierową wersją kursu blogowania. Założyliśmy już setki stron internetowych i mamy już setki zadowolonych klientów. 

Pomagam tworzyć profesjonalne i magnetyczne profile w mediach społecznościowych. Projektuje strategie działania w mediach społecznościowych tak aby pozyskiwać nieograniczoną ilość kontaktów, dzięki czemu osoby te pozyskują wielu klientów i partnerów do współpracy. 

Prócz tego i przede wszystkim zajmuję się obecnie Marketingiem Sieciowym. Mam ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe w tej branży . W jednym miesiącu zostałam ogłoszona : Numerem jeden na świecie w rekrutacji na 200 tys partnerów w swojej firmie. Bez wcześniejszego doświadczenia! Bez znajomości i pieniędzy! Bez płatnych reklam i płatnych usług docieram do swoich potencjalnych partnerów biznesowych głównie przez Socjal Media! Głownie Facebook dał mi potężne listy mailingowe i już ponad 3 i pół tysięczną strukturę w MLM w zaledwie nieco ponad rok od startu w Nowym Projekcie.

Wszystko to zawdzięczam wartościowym postom ubranym w szatę graficzną. Najbardziej dumna jednak jestem z tego, że w moim zespole zwyczajni ludzie, bez doświadczenia i bez wyników w poprzednich projektach – na podstawie moich wskazówek, wielu godzin praktyk i szkoleń – w bardzo szybkim tempie osiągnęli ze mną swoje Awanse i wielu z nich zarabia już tylko on-line , spełniając w ten sposób marzenie o porzuceniu etatu i posiadaniu więcej czasu chociażby na swoje pasje, czy na swoje dzieci . Dodam, że pomagam ludzim niezależnie od tego w jakiej firmie pracują i podczas moich kursów nie prowadzę rekrutacji do swojego zespołu. Możesz czuć się całkowicie bezpiecznie . Chcę pomóc Tobie i Twojemu zespołowi niezależnie od tego z jaką firma współpracujesz. 

Teraz udostępnię Ci moje najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania po to abyś mogła szybko wygenerować rekordowe wyniki.

Dziękuję Ci

Na wstępie pragnę Ci podziękować i jednocześnie pogratulować, że się tym zainteresowałeś i to czytasz. To prawdopodobnie oznacza, że jesteś osobą, która chce zmienić coś w swoim żuciu i znacznie poprawić efekty sprzedaży lub pracy w marketingu sieciowym. 

Za chwile na tej stronie udostępnię Ci gotowe rozwiązanie, które niemal natychmiast, już od pierwszego dnia pozwoli Ci generować dodatkowe setki, a nawet tysiące złotych, a przy tym pozyskasz tłum nowych klientów lub partnerów do współpracy. 

Znajdujesz się teraz w idealnym miejscu o idealnej porze i nadarza się idealna sytuacja. Pytanie brzmi, czy jesteś na to przygotowany? Cóż wielkim nieszczęściem byłoby nie wykorzystać nadarzającej się okazji i pozwolić jej po prostu odejść. 

Niestety nie jest to takie łatwe

Na przestrzeni tych wszystkich lat, po licznych wiadomościach wysyłanych i odbytych rozmowach zauważyłam, że większość ludzi jest zainteresowanych możliwościami jakie daje marketing sieciowy i marketing internetowy. Widzicie wyniki moje, osób z zespołu, a nawet innych osób z branży. Chcielibyście powtórzyć te działania, aby mieć podobne rezultaty, jednak pojawiają się problemy i wyzwania, które okazują się być barierą nie do sforsowania. Sprawdź czy też to znasz?

Brak wyników, lub rezultaty poniżej oczekiwań.

Może widziałeś jak niektórzy z łatwością rozwijają swój zespół, pozyskując dziesiątki, czy nawet setki osób miesięcznie do swojej organizacji. Dołączyłeś mając wielkie cele i marzenia oraz oczekiwania do siebie. Nie brakuje Ci ambicji i pracowitości. 

Niestety pomimo usilnych starań stoisz cały czas w miejscu. Nie potrafisz pozyskać nowych osób, Nawet jak kogoś pozyskasz, to ta osoba za chwilę i tak rezygnuje. Wiesz, że wkładasz w to dużo wysiłku i czasu. Co miesiąc robisz zamówienie, a i tak od wielu miesięcy nic z tego nie masz, albo jest to kwota zupełnie poniżej Twoich oczekiwań. 

Czujesz coraz większą frustrację. Masz wrażenie, że osoby z Twojego otoczenia patrzą na Ciebie z politowaniem, albo nawet mają Ciebie za dziwaka, który tylko traci gdzieś swój czas i pieniądze. Masz wrażenie, że jesteś wytykany palcami i już masz powoli tego serdecznie dość, chcesz się poddać i zrezygnować.

Brak umiejętności, wiedzy i czasu,

Próbujesz działać tak jak mówią Ci inni, lub naśladujesz innych ale wciąż bez żadnych większych efektów. Próbujesz pozyskiwać kontakty i zapraszać nowe osoby do współpracy, ale i tak każdy Ci odmawia, a Ty tracisz czas.

Zaczynasz szukać rozwiązań i informacji, lecz szybko dostrzegasz, że jest tego ta dużo i odpuszczasz, bo nie ogarniesz tego czasowo. Nawet jeśli próbujesz na własną rękę wdrożyć to czego się nauczyłeś, ale wszystko okazuje się zbyt chaotyczne i trudne do zrozumienia. Uporządkowanie tego i zrobienie wszystkiego może zająć Ci długie miesiące, a kto wie czy nie lata… Nie masz tyle czasu.

Wyzwania techniczne.

Znasz to? Wiesz, że trzeba ustawić profesjonalny i magnetyczny profil na Facebooku. Zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, dobry opis z wezwaniem do akcji i przekierowanie na ankietę lub landing page. Systematyczne prowadzenie profilu na Facebooku, wszystkie te posty, zdjęcia, nagrania, live, relacje, rolki itp. Wszystko to wydaje się być takie skomplikowane.

Próbujesz coś robić, zaczynasz uczyć się i wdrażać w życie te wszystkie wskazówki. Może nawet szukasz wsparcia i pomocy u specjalisty. Jednak dalej brakuje Ci tego czegoś i tak naprawdę w rezultacie zostawiasz rozgrzebany projekt, który wciąż nie przynosi żadnych efektów. 

Brak wiary w siebie.

Uczysz się, chodzisz na szkolenia, ale wciąż czujesz, że za mało wiesz. Uważasz, że nikt za Tobą nie pójdzie, nikt od Ciebie nic nie kupi, ani nikt do Ciebie nie dołączy, bo nie masz jeszcze rezultatów. Czujesz się \”mały\” przy osobach, których potencjalnie chcesz pozyskać do współpracy, lub przy potencjalnych klientach. 

Brak wiary we własne umiejętności i w siebie skutecznie blokuje Cię przed podjęciem działania. Masz wrażenie, że jesteś dobry, ale tylko w szukaniu wymówek. W tym temacie Twoja kreatywność nie ma granic. To jednak sprawia, że czujesz coraz większą coraz większą frustrację i coraz bardziej to Cię uświadamia w przekonaniu, że może Ty się do tego nie nadajesz, może jednak to nie jest dla Ciebie.

Strach przed porażką i działaniem.

Bardzo chcesz działać, chcesz mieć jakiekolwiek wyniki, aby pokazać sobie i innym, że Ty też potrafisz, też możesz. Jednak na samą myśl, że masz do kogoś napisać, że masz do kogoś zadzwonić, albo się z kimś spotkać tak Cię blokuje,  że nie potrafisz nic zrobić.

Boisz się tego, co taka osoba, albo inni pomyślą sobie o Tobie. Co jeśli Ci odmówią, odrzucą Cie, będą się z Ciebie śmiać, lub wyśmieją Twoją propozycję. Boisz się nawet tego, że ktoś będzie zwyczajnie niezainteresowany, a nawet boisz się tego, że ktoś będzie zainteresowany, bo wtedy już trzeba będzie z nim porozmawiać. Po prostu boisz się wykonać jakikolwiek krok. Nienawidzisz siebie za to. Za każdym następnym razem jak Cię strach zablokuje to czujesz jeszcze większą niechęć i pogardę do siebie. Pragniesz to w sobie zmienić, ale nadal nie wiesz jak. W efekcie masz coraz mniejszą radość z pracy i opadającą wiarę w siebie i w projekt, który przecież tylu ludziom odmienił życie na te wymarzone. 

Nadal nie masz efektów.

Masz ustawiony profesjonalnie profil na Facebooku. Piękne zdjęcia i opisy z wezwaniem do akcji, które kierują na landing page lub ankietę. Piszesz i publikujesz codziennie \”kwieciste\” posty. Czyli już masz wszystko gotowe. Teraz pozostaje już tylko czekać na lawinę klientów lub partnerów, którzy chcą z Tobą współpracować. Zastanawiasz się, czy Twoje konto pomieści tak duże przelewy. 

Niestety nadal to nie działa, wciąż czujesz, że stoisz w miejscu. Coś jest nie tak. Na Twoją stronę nikt nie wchodzi, nie zapisują się nowe osoby, nie pozyskujesz nowych kontaktów. Miało być tak pięknie, a znowu nic z tego. Myślisz dlaczego tak jest? Czy coś ze mną jest nie tak? Czy to jest wszystko ściema i oszustwo, nabijanie ludzi w butelkę. 

Nawet jak wsiądziesz do bolidu formuły pierwszej to bez wiedzy, umiejętności i doświadczenia rozbijesz się na pierwszym zakręcie lub w najlepszym wypadku nawet nie ruszysz z miejsca. Widzisz wokół osoby, które mają rezultaty i wyniki, do których Ty dążysz. Skoro u nich to działa, to pewnie zgodzisz się ze mną, że wystarczy coś zmienić, coś poprawić w sposobie Twojego działania abyś i Ty miał efekty.

Skąd ja znam te problemy?

Ponieważ sama wszystkiego doświadczyłam. Wiesz, że problemy, są po to aby móc się rozwijać i iść do przodu? Problemy są po to, abyś mógł być coraz lepszy, coraz silniejszy. Znam wszystkie te wyzwania i problemy, z którymi Ty teraz się spotykasz. Wiem co teraz czujesz, bo kiedyś byłam w tym miejscu. 

Znalazłam jednak rozwiazanie, które diametralnie zmieniło wszystko. Odmieniło skuteczność moich działań i w rezultacie zaczęłam osiągąć efekty, takie które już zwątpiłam, że kiedykolwiek mi się uda osiagnąć. Odmieniło to nie tylko moje działania i rezultaty, ale również osób w moim zespole i klientów, którym pomogłam. To wszystko za chwilę Ci udostępnię. Dlaczego to robię? Ponieważ chcę abyś i Ty niedługo mógł nagrać lub napisać pozytywną opinię, którą stworzysz z wdzięcznością. 

Ile naprawdę jesteś w stanie zrobić, aby mieć wyniki?

Już za chwilę udostępnię Ci te same rozwiązania, z których korzystam ja oraz osoby, którym pomogłam już osiągnąć fantastyczne rezultaty. 

Co konkretnie robiłam ja i te osoby i co Ty możesz zrobić, aby niemal natychmiast poprawić swoje wyniki i tym samym sprawić, że nie tylko w końcu zarobisz, ale zarobisz rekordowo dużo pieniędzy?

Zarówno ja jak i wszystkie osoby, które osiągają co najmniej dobre rezultaty wdrożyli kilka fundamentalnych rozwiązań. Te same rozwiązania powinieneś zastosować u siebie jeśli chcesz osiągnąć podobne lub nawet i lepsze efekty swoich działań. 

Praktyczna i przystępna wiedza. Czyli bez lania wody i sprawdzona w praktyce wiedza, która zawsze działa. Aby mieć efekty ucz się zawsze od praktyków, którzy osiągnęli już te rezultaty, które Ty chcesz osiągąć. Słuchaj rad od tych, z którymi chętnie zamieniłbyś się miejscami

Gotowe szablony, strategie i skrypty. Zastosuj sprawdzone już sposoby działania, strategie, narzędzia, schematy, skrypty itp, które działają i przynoszą efekty. Nie wymyślaj koła na nowo tracąc przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy. 

Skuteczne narzędzia. Dziś nie potrzebujesz szkolić się w temacie kodowania, tworzenia stron w html i css, tworzenia grafik na skomplikowanych programach takich jak photoshop, montażu wideo itd. W zasadzie wszystko możesz zrobić przy pomocy użytecznych narzędzi, które obsłużysz z dziecinną łatwością. Pytanie brzmi, czy znasz te aplikacje i programy, które ułatwią Ci działanie? W tym co za chwilę Ci udostępnię pokażę Ci z czego sama korzystam i zademonstruję Ci jak to robić. 

Osobiste wsparcie mentora/eksperta. Zawodowy sportowiec, który w swojej dziedzinie zdobył wszystko lub niemal wszystko. Jak myślisz co na temat swojej dyscypliny wie wystarczająco dużo? Z całą pewnością tak. To dlaczego wciąż korzysta z usług trenera? Bo tylko dobry trener może sprawić, że będzie wciąż najlepszy. Dlatego tak ważne jest abyś Ty miał osobę, która będzie Cię wspierać na każdym etapie. na początkowym etapie poprowadzi Cię \”za rękę\”, a później będzie taką \”kropką nad i\”. Czasem nawet krótka rozmowa, kilka wymienionych zdań może sprawić, że pójdziesz do przodu, odblokujesz się i będziesz mieć jeszcze lepsze rezultaty.

Działania systematyczne i wyzwania.  Tak naprawdę połączenie działania stałego i systematycznego, które przynosi Ci stały efekt z krótkimi wyzwaniami z okazji konkretnych okoliczności przyniesie Ci najszybsze i najbardziej spektakularne efekty. Systematyczne działanie zapewni stały i pewny dochód, a krótkie wzmożone akcje spowodują niewyobrażalne momentum i rekordowe wzrosty rezultatów.

Ile naprawdę jesteś w stanie zrobić aby mieć wyniki?

Czy naprawdę zrobisz wszystko aby w nadchodzącym czasie poprawić swoje wyniki? Czy jesteś naprawdę gotowy zaangażować się aby wygenerować rekordowe dochody?

Jeśli Twoja odpowiedz brzmi TAK! Jestem gotowy, aby poznać Twoje rozwiązania Aniu, to czytaj dalej, bo mam dla Ciebie coś specjalnego. 

Oto co dla Ciebie przygotowałam:

Rozwiazanie to składa się z najważniejszych i przynoszących natychmiastowe rezultaty elementów.

Pozyskiwanie kontaktów biznesowych za pomocą Facebooka
Wideo kurs

Profesjonalny i magnetyczny profil na Facebooku. Schematy i gotowce do publikowania jako posty. Pozyskiwania potencjalnych klientów i partnerów i ankietę

Wideo Kurs + materiały
Mistrz finalizacji
Wideo kurs

Przezwyciężenie strachu przed telefonowaniem. Perfekcyjna rozmowa handlowa. Pytania, które zawsze doprowadzą do sprzedaży/rekrutacji. Finalizacja rozmów rekrutacyjnych.

Wideo kurs + materiały
Mistrz zbijania obiekcji
Wideo kurs

Boisz się rozmów z potencjalnymi partnerami, bo mogą mieć zastrzeżenia. Dzięki temu kursowi poznasz metody i strategię jak zbić każdą obiekcję. 

Wideo kurs + materiały

Co dzięki temu zyskasz?

To zaledwie niewielka część korzyści, które realnie odczujesz i uzyskasz. Trzy mistrzowskie kursy pozwolą Ci wejść na niewyobrażalny dotąd poziom i osiągać rezultaty, które dotąd były poza Twoim zasięgiem. 

Czy chcesz teraz uzyskać dostęp do Mistrzowskich Kursów MLM?

Cała sesja treningowa Trzech Mistrzowskich Kursów MLM to aż 3 działy. Podczas kursu przejdziemy do rekrutacji/sprzedaży telefonicznej. Dzięki tym kursom otrzymasz klucz do pozyskiwania setek kontaktów za pomocą szybkich i ultra skutecznych strategii online. Zamienisz pozyskane kontakty w czyste złoto. Niemal każda rozmowa zakończy się sukcesem. Staniesz się skuteczny, pewny siebie i będziesz nie do zatrzymania w rekrutacji/sprzedaży telefonicznej. Żadna obiekcja nie stanie już na Twojej drodze do sukcesu, bo z premedytacją rozbroisz każdą, która padnie podczas Twoich rozmów.

Kurs 1 “Pozyskiwanie Kontaktów Biznesowych Za Pomocą Facebooka”: Pozyskiwanie kontaktów. Korzystając z narzędzi i strategii internetowych nic już nie jest w stanie Cię ograniczyć. Tak naprawdę jak zastosujesz metody, którymi podzielę się i nauczę Cię na najbliższym szkoleniu zaczniesz mieć tak zwany “luksusowy problem”, czyli za dużo osób chętnych z Tobą współpracować niż jesteś w stanie obsłużyć. Może dla Ciebie to się wydaje teraz czystą abstrakcją, ale wiem o czym mówię, bo od jakiegoś czasu sama stanęłam przed tym problemem i musze uważać. Oczywiście to jest “luksusowy problem” i chcę Ci pomóc, abyś również z tym się zmagał zamiast z niedoborem kontaktów i brakiem osób chętnych do współpracy.

Dzięku stosowaniu chociaż tylko jednej metody masz gwarancję na niekończące się źródło nowych kontaktów wstępnie zainteresowanych Twoją ofertą. Znając je wszystkie będziesz nie do zatrzymania i co najważniejsze, tę wiedzę i umiejętności będziesz mógł przekazać w swoim zespole, aby inni w Twoim zespole tak jak i Ty mieli niewyczerpywalne źródło kontaktów. Dzięki temu Twój biznes będzie tylko rósł i rósł.

Kurs 2 “Mistrz Finalizacji”:  Skrypt rozmowy rekrutacyjnej. nauczę Cię przedstawiać ofertę w taki sposób, że nikt nie będzie potrafił się oprzeć. Oddam w Twoje ręce gotowe skrypty, które działają dla mnie i dla osób, które już z nich korzystają. Te skrypty są tak skuteczne, że powinny być zabronione. Pozwoliły już mi i innym osobom, które z nich korzystają zarobić dziesiątki tysięcy, a nawet setki tysięcy złotych i to w krótkim czasie, a teraz pomogą Tobie. Teraz kolej na Ciebie, z lekkością zastosujesz je w swoim działaniu, a efekty zaskoczą nie tylko Ciebie, lecz wszystkich wokół Ciebie, bo będą zdumieni Twoją skutecznością i kosmicznymi rezultatami.

Dzięki nabytym umiejętnością staniesz się absolutnym TOP w swoim zespole, a nawet w swojej firmie. Szczerze mówiąc możesz dzięki temu stać się top nawet w całej branży. Pamiętaj, że zdobędziesz nie tylko uznanie, szacunek, ale przede wszystkim zarobisz nieprzeciętne pieniądze. To wszystko jest na wyciagnięcie ręki i właśnie teraz możesz po to sięgnąć. 

Kurs 3 “Mistrz Zbijania Obiekcji”: Obiekcje i finalizacja. Poznasz dokładnie różne grupy obiekcji Twojego klienta oraz nauczysz się ich rozróżniania i zbijania. Zbijemy 100 najczęściej spotykanych obiekcji w MLM tak abyś na każdą z nich był przygotowany. Poznasz dwie niezawodne techniki rozprawiania się z obiekcjami. Wybierzesz te, które bardziej Ci odpowiadają.

Dowiesz się kiedy i jak finalizować rozmowy. Poznasz sygnały, które świadczą, że najwyższy czas na finalizację, tak byś nie spalił tej rozmowy niepotrzebnie ją przedłużając. Dowiesz się czym jest finalizacja miękka, a czym twarda. Dopasujesz je do swojej osoby i charakteru. Poznasz sposoby na zamykanie sprzedaży i rekrutacji. Przygotujesz się do swojej rozmowy z finalizacją. 

Podczas tego szkolenia

 • Poznasz klucz pozyskiwania nieograniczonej ilości kontaktów biznesowych za pomocą Facebooka.
 • Odkryjesz sekret ultra skutecznych rozmów rekrutacyjnych
 • Zapoznasz się z największym zbiorem obiekcji, które padają podczas rozmów.
 • Uzyskasz dostęp do dziesiątek sposobów na pozyskiwanie kontaktów online w szybki i prosty sposób.
 • Uzyskasz dostęp do gotowych skryptów rozmów finalizacyjnych, dzięki którym pozyskasz do współpracy setki nowych osób.
 • Przede wszystkim urośniesz nie tylko w oczach swoich ale całego świata – zdobędziesz uznanie i autorytet
 • Zgłębisz najmocniejsze sposoby na zbijanie obiekcji.
 • Otrzymasz niesamowicie wielką inspirację do pracy i działania w marketingu sieciowym.
 • Uzyskasz wiarę w siebie i już nic nie będzie Cię w stanie powstrzymać przed realizowaniem swoich wielkich celów związanych z Networkiem

Wybrane opinie

Co możesz teraz zrobić?

Opcja 1: Odpuścisz sobie teraz lub – co gorsza – odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory, nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił lub tkwiła w tym samym, lub gorszym miejscu.

Droga 2: Skorzystasz z propozycji na tej stronie. Zapoznasz się z materiałami, a następnie zaczniesz wdrażać te metody. Zobaczysz, jak bardzo są skuteczne i jak szybko dają efekty. Otrzymasz wstęp wiedzę i wsparcie, które pomoże Ci w chwilach zwątpienia.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij poniższy przycisk, aby skorzystać z tej propozycji:

Gwarancja Satysfakcji

Materiał, który dostarczam w tym kursie, jest praktyczny i stanowi esencję mojego już wieloletniego doświadczenia. Jeśli jednak z jakichś powodów uznasz, że oczekujesz czegoś innego, to w ciągu 30 dni od zakupu możesz do mnie napisać, a ja zwrócę Ci całą kwotę.

A teraz szybko Które kursy zabierasz dla siebie?

Najlepsze w tym jest to, że możesz uzyskać teraz dostęp do wszystkich 3 obszernych kursów,
albo wybrać ten, na którym Ci najbardziej zależy.

Najczęsciej wybierany

Mistrzowski pakiet

591 zł. 217 zł
 • Kurs 1 “Pozyskiwanie Kontaktów Biznesowych Za Pomocą Facebooka”
 • Kurs 2 “Mistrz Finalizacji”
 • Kurs 3 “Mistrz Zbijania Obiekcji”

Nie lubisz zostawiać nic na stole? Super! w tej opcji zgarniasz absolutnie wszystko, a nawet znacznie więcej. Oszczędzasz, bo inwestujesz mniej niż osobno, a dodatkowo otrzymasz wartościowy bonus.

Mistrz pozyskiwania kontaktów

197 zł. 107 zł
 • Strategie i metody pozyskiwania kontaktów na Facebooku
 • Zaawansowane sposoby na kontakty biznesowe
 • Niekończąca się lista kontaktowa do MLM

Najlepsze dla osób, które mają problemy z kontaktami, nie wiedzą “do kogo z tym pójść” i “komu to pokazać”.

Mistrz Finalizacji

197 zł 107 zł
 • Sprzedaż i rekrutacja przez telefon
 • Skrypt rozmowy sprzedażowej i rekrutacyjnej ”uszytej” specjalnie dla Ciebie
 • Finalizacja rozmów handlowych

Idealne dla osób, które chcą “rekrutować” za pomocą rozmów jak szaleni.

Mistrz Zbijania Obiekcji

197 zł. 107 zł
 • 100 najczęstszych obiekcji
 • Niezawodne sposoby zbijania obiekcji
 • Strategie jak radzić sobie z obiekcjami

Odpowiedni dla osób, które chcą profesjonalnie poprowadzić każdą rozmowę do zwycięstwa.

Chcesz wiedzieć więcej?

To oznacza, że wszystko jest tak zaplanowane i zrealizowane, że poczujesz się niemal jakbym była przy Tobie i ramię w ramię byśmy wszystko ustawiali.

Z okazji Black Week promocja potrwa tylko do 20 listopada.

Nie, inwestycja w przedsprzedaży jest tak atrakcyjna, że nie przewiduje takiej możliwości.

Kurs składa się z kolejnych lekcji. Każda lekcja jest obszerna, oraz bardzo treściwa i ma charakter nagrania wideo.

Otrzymasz nielimitowany i dożywotni dostęp.

Tak, ponieważ wszystko przygotowałam w taki sposób, że poczuje się jakbym prowadziła Cie za rękę. Moi kursanci mają świetne efekty nawet jak nie byli i nie są techniczni.

Tak, oczywiście. Wystarczy, że dasz mi po prostu znać.

Najczęsciej wybierany

Mistrzowski pakiet

621 zł. 217 zł
 • Kurs 1 “Pozyskiwanie Kontaktów Biznesowych Za Pomocą Facebooka”
 • Kurs 2 “Mistrz Finalizacji”
 • Kurs 3 “Mistrz Zbijania Obiekcji”

Nie lubisz zostawiać nic na stole? Super! w tej opcji zgarniasz absolutnie wszystko, a nawet znacznie więcej. Oszczędzasz, bo inwestujesz mniej niż osobno, a dodatkowo otrzymasz wartościowy bonus.

Pozyskiwanie Kontaktów Biznesowych

197 zł. 107 zł
 • Strategie i metody pozyskiwania kontaktów na Facebooku
 • Zaawansowane sposoby na kontakty biznesowe
 • Niekończąca się lista kontaktowa do MLM

Najlepsze dla osób, które mają problemy z kontaktami, nie wiedzą “do kogo z tym pójść” i “komu to pokazać”.

Mistrz Finalizacji

197 zł 107 zł
 • Sprzedaż i rekrutacja przez telefon
 • Skrypt rozmowy sprzedażowej i rekrutacyjnej ”uszytej” specjalnie dla Ciebie
 • Finalizacja rozmów handlowych

Idealne dla osób, które chcą “rekrutować” za pomocą rozmów jak szaleni.

Mistrz Zbijania Obiekcji

197 zł. 107 zł
 • 100 najczęstszych obiekcji
 • Niezawodne sposoby zbijania obiekcji
 • Strategie jak radzić sobie z obiekcjami

Odpowiedni dla osób, które chcą profesjonalnie poprowadzić każdą rozmowę do zwycięstwa.

Zobacz więcej opinii

-5780537664565525917_121
-5780537664565525916_121
-5780537664565525915_121
-5780537664565525914_121
-5780537664565525910_121
-5780537664565525912_121
-5780537664565525915_121
IMG-0382
IMG-0383
IMG-0384
IMG-0385
IMG-0386
IMG-0387
Scroll to Top