Nasz Zespół


\"\"
Anna Gurtowska \”GurtoWsia\”


Facebook

Najważniejsze co mogę o sobie powiedzieć, to to, że kocham ludzi. Może właśnie dlatego w MLM czuję się jak ryba w wodzie. Mój zespół to w dużym stopniu moi przyjaciele. Jestem pomysłodawczynią tego projektu. Zapoczątkowałam ,,Cały ten MLM\’\’ z myślą o tym, by każdego początkującemu pomóc spełniać marzenia poprzez przygodę z MLM. Jestem też współautorką książki ,,Blogowskaz\’\’, którą wydaliśmy wraz z mężem oraz współautorką bloga www.gurtowscy.pl ,gdzie również dzielimy się swoją wiedzą. Specjalizuję się w relacjach międzyludzkich, a z technicznych spraw mogę pomóc Ci w budowaniu listy kontaktów różnymi kanałami i zapewniam, że pomogę Ci ocieplić każdy ,,zimny kontakt\’\’ jeśli tylko dasz mi na to szansę. 

\"\"
Marcin Gurtowski \”Gurti\”


Facebook

Od ponad 10-ciu lat zajmuję się Marketingiem Internetowym i pomogłem już tysiącom ludzi wypromować swoją Markę Osobistą w świecie Online. Specjalizuję się w blogowaniu oraz email-marketingu. Jeśli potrzebujesz zbudowania listy mailingowej lub automatyzacji swojego biznesu i uzbrojenia go w narzędzia internetowe – to doskonale trafiłeś. Od tego tu jestem i chętnie pomogę. Jak mówią o mnie redaktorzy tego bloga : Gurti to ,,Ten techniczny\’\’ więc  z wszelkimi wyzwaniami technicznymi śmiało wal do mnie. Z przyjemnością pomogę. Jestem twórcą wielu szkoleń i kursów na temat Marketingu Internetowego. Największą popularnością cieszy się mój kurs ,,Wyższej Szkoły Biznesu Internetowego\’\’ w skrócie WSBI, do którego serdecznie Cię zapraszam.

\"\"
Natalia Paremuzyan \”Parmezanek\”


Facebook

Uwielbiam Marketing Sieciowy i wszystko co się z nim wiąże. Jestem zakochana w Rozwoju Osobistym jakiego można tu doświadczać. Od wielu lat inwestuję w swój rozwój, bo wiem, że jest on nieodłącznym elementem wzrastania biznesu zarówno dla mnie jak i mojego zespołu. Choć młoda to wiele w życiu przeszłam i dlatego wiem, jak czasem trudno jest uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Od tego tu właśnie jestem. Jeśli masz wyzwanie z tym, by uwierzyć w swoje marzenia – jeśli tylko mi na to pozwolisz – całym sercem pomogę Ci je zrealizować, a największą zapłatą dla mnie będzie Twoje szczęście. Chcę pomagać i nieść radość tym, którzy nie mają jej na co dzień, bo wiem, że każdy zasługuje na wszystko o czym marzy. Razem możemy więcej. 

\"\"
Krzysztof Wiech \”Ślązok\”


Facebook

O sobie mogę napisać wiele, a jeszcze więcej powiedzieć, bo lubię rozmawiać 🙂 Mam spore doświadczenie w różnych modelach zarabiania online, dlatego wiem w co warto inwestować swoje pieniądze i co jest dla kogo… Jestem z tych ,,cyferkowych\’\’. Przemawiają do mnie liczby, fakty, statystyki. Lubię zagłębiać się w plany marketingowe i doszukiwać się rzeczy, o których większość nawet nie pomyśli. Mówią, że potrafię krowie sprzedać mleko – i mają rację , a to dlatego, że potrafię słuchać ludzi i doszukiwać się ich potrzeb. Właśnie dlatego jeśli masz wyzwania z dotarciem do potrzeb Twoich klientów i samą sprzedażą – chętnie doradzę i pokieruję. Rozmowy telefoniczne i bezpośredni kontakt z klientem to moja specjalność. Nie krępuj się – pisz, pytaj – wesprę każdego kto się do mnie odezwie.

\"\"
Julita Ziółek \”Merida\”


Facebook

Przezwisko ,,Merida\’\’ nie wzięło się tylko z koloru moich włosów. Naprawdę jestem wojowniczką. Zrobię wszystko, by spełnić marzenia swoje i swoich bliskich. Na co dzień jestem dietetykiem i pomagam ludziom przejść na zdrowy tryb życia oraz pozbyć się paru kilogramów. Zumba to moja pasja. Możesz zobaczyć mnie w akcji tutaj. Na tym blogu pragnę pomagać tym, którzy wciąż szukają motywacji do tego, by o siebie zawalczyć. Uwierz mi – najważniejszą osobą w swoim życiu jesteś TY ! Jeśli tylko masz wyzwanie z tym, by w to uwierzyć i spełniać swoje sny – to właśnie ja bardzo chciałabym Ci w tym pomóc. Swoich podopiecznych traktuję jak dzieci. Jak typowa mamusia poprowadzę Cię krok po kroczku i ze wszystkimi sobie poradzimy. Nie jestem szefową – nikogo nie oceniam , a doceniam każdego za obecność w moim życiu. 

\"Monika
Monika Budzińska ,,Gąska\’\’


Facebook

Nazywam się Monika Budzińska. Od wielu lat zakochana w rozwoju osobistym – pomagam ludziom w podejmowaniu odważnych decyzji. Każda decyzja, czy tego chcemy, czy nie – w pewien sposób zmienia nasze całe życie. Najgorsze decyzje, to te ,,niepodjęte\’\’. W każdym z nas drzemie ogromny potencjał i właśnie od wykrywania w Tobie tego potencjału tutaj jestem. Każdy ma szansę na szczęśliwe życie. Nikt nie otrzymał daru życia po to, by być ,,szarą gąską\’\’.  Nazywają mnie Gąską ze względu na panieńskie nazwisko ale lubię je , ponieważ zawsze powtarzam, że z Każda Gąska może przeobrazić się w coś pięknego. Jestem ekspertką od budowania Marki Własnej. Jeśli tylko mi na to pozwolisz – pomogę Ci zbudować Twoją ! Będzie ona oparta na Twojej pasji i wewnętrznej sile. To nie przypadek, że jesteś teraz na tej stronie. Może czas nareszcie zacząć żyć po swojemu? Na własnych warunkach? Może to czas, kiedy czyjaś opinia na Twój temat już nie musi być Twoją RZECZYWISTOŚCIĄ? Serdecznie zapraszam. 

Scroll to Top