Czy chcesz być nie do zatrzymania w marketingu sieciowym?

Odkryj System Nieograniczonej Rekrutacji


Tak chcę

10
Numer Jeden w firmie na ponad 200 tys osób
2,5 tys partnerów biznesowych w rok
%
8/10 osób podejmuje współpracę
%
w 100% bezpłatne metody pozyskiwania kontaktów

Nie pójdziesz na przód jeśli nie opanujesz tej umiejętności…

Pierwszą i kluczową umiejętnością, na której wysypuje się większość osób w branży jest umiejętność pozyskiwania kontaktów. Czy słyszałeś takie stwierdzenia jak: 

Takie słowa słyszę na codzień od osób, które podejmują współpracę w branży. Może głupio się przyznać, ale jak zaczynałam, to też tak miałam. Nie wiedziałam skąd brać kontakty, lista znajomych bardzo szybko się skończyła, a ja nie potrafiłam nikogo pozyskać do współpracy. Może Ty też tak masz jak ja kiedyś? Jeśli tak to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Po tym co ode mnie dostaniesz ten stan pójdzie w niepamięć. Nie będziesz mógł opędzić się od kolejnych kontaktów i będziesz zapraszać osoby do współpracy jak szalony. 

Na świecie mamy blisko 8 miliardów ludzi. Niespełna 500 milionów ludzi zamieszkuje Europę. Tylko w samej Polsce żyje prawie 40 milionów ludzi, a jak dodać do tego polaków zamieszkujących inne kraje to wyjdzie da nam około 60 milionów osób.

To są niewątpliwie potężne liczby, które mówią same za siebie. Dziś w dobie internetu i technologii mamy to wszystko na wyciagnięcie ręki. Nie musisz nawet wychodzić na ulicę, ani otwierać ust, aby w jednej tylko chwili pozyskać nowe, wartościowe kontakty. 

Nie popełniaj tego błędu.

Stara szkoła marketingu sieciowego mówi, aby zrobić tak zwaną \”listę stu\” i obdzwonić wszystkich po kolei jak leci. Sposób wyciągnięty niczym z podręcznika dla akwizytora z lato 80-90. Może kiedyś to się sprawdzało, lecz dziś już nikogo tym nie zaskoczysz i nie zawojujesz tym rynku. Sposób działania w oparciu tylko o tę metodę może przynieść Ci negatywny rezultat. Ludzie zaczną Cię wytykać palcami, powiedzą Ci, że to nie działa, a Ty pod wpływem sugestii i braku wyników zniechęcisz się i zrezygnujesz.

Jedynymi przegranymi w tej branży są osoby, które rezygnują. Ty nie możesz pozwolić sobie na popełnienie tego błędu, bo przecież chcesz odnieść sukces i zarabiać w marketingu sieciowym prawda? Jeśli jednak będziesz bazować tylko na metodach z poprzedniej epoki, to narażasz siebie na brak efektów i porażkę. 

Najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Przyszło nam żyć w bardzo ciekawych czasach, w czasach niezwykłych możliwości. Jeszcze kilkanaście lat temu przełomem było jak Steve Jobs pokazał, że można przeglądać zdjęcia przesuwając palcem po ekranie telefonu, albo powiększać obraz za pomocą gestu dwóch palców. 

Dziś każdy może zacząć tworzyć swoją społeczność za pomocą laptopa, czy smartfona. Okazuje się, że nie potrzeba ruszać się z domu, czy nawet  posiadać jakieś szczególne umiejętności. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Facebooka, Instagrama, Linkedin, TikTok, YouTube, Bloga, Podcastu i innych narzędzi wiele osób rozwija swoją społeczność. Jak łatwo się domyśleć, wystarczy dostęp do internetu, pomysł i systematyczna praca, a efekty tego bywają zdumiewające. Jeszcze nie tak dawno temu aby mieć podobne rezultaty, trzeba było mieć w czymś świetne rezultaty i przy okazji zaistnieć w mediach, a dziś każdy, dosłownie każdy może to zrobić.

Podobnie jest w branży marketingu sieciowego. Korzystając z narzędzi i strategii internetowych nic już nie jest w stanie Cię ograniczyć. Tak naprawdę jak zastosujesz metody, którymi podzielę się i nauczę Cię na najbliższym szkoleniu zaczniesz mieć tak zwany \”luksusowy problem\”, czyli za dużo osób chętnych z Tobą współpracować niż jesteś w stanie obsłużyć. Może dla Ciebie to się wydaje teraz czystą abstrakcją, ale wiem o czym mówię, bo od jakiegoś czasu sama stanęłam przed tym problemem i musze uważać. Oczywiście to jest \”luksusowy problem\” i chcę Ci pomóc, abyś również z tym się zmagał zamiast z niedoborem kontaktów i brakiem osób chętnych do współpracy. 

Przeprowadzę wyjątkowe szkolenie z elementami warsztatów na żywo. Wszystko będzie nagrywane, a Ty będziesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów. Szkolenie będzie składać się z dwóch etapów. Po pierwsze pokażę Ci i nauczę Cię najszybszych, najlepszych i do tego darmowych metod pozyskiwania kontaktów, które sama też stosuje. 

Dzięku stosowaniu chociaż tylko jednej metody masz gwarancję na niekończące się źródło nowych kontaktów wstępnie zainteresowanych Twoją ofertą. Znając je wszystkie będziesz nie do zatrzymania i co najważniejsze, tę wiedzę i umiejętności będziesz mógł przekazać w swoim zespole, aby inni w Twoim zespole tak jak i Ty mieli niewyczerpywalne źródło kontaktów. Dzięki temu Twój biznes będzie tylko rósł i rósł.

Poza tym nauczę Cię przedstawiać ofertę w taki sposób, że nikt nie będzie potrafił się oprzeć. Oddam w Twoje ręce gotowe skrypty, które działają dla mnie i dla osób, które już z nich korzystają. Te skrypty są tak skuteczne, że powinny być zabronione. Pozwoliły już mi i innym osobom, które z nich korzystają zarobić dziesiątki tysięcy, a nawet setki tysięcy złotych i to w krótkim czasie. Teraz kolej na Ciebie, z lekkością zastosujesz je w swoim działaniu, a efekty zaskoczą nie tylko Ciebie, lecz wszystkich wokół Ciebie, bo będą zdumieni Twoją skutecznością i kosmicznymi rezultatami. 

Dzięki nabytym umiejętnością staniesz się absolutnym TOP w swoim zespole, a nawet w swojej firmie. Szczerze mówiąc możesz dzięki temu stać się top nawet w całej branży. Pamiętaj, że zdobędziesz nie tylko uznanie, szacunek, ale przede wszystkim zarobisz nieprzeciętne pieniądze. To wszystko jest na wyciagnięcie ręki i właśnie teraz możesz po to sięgnąć. 

Wybrane opinie

\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

Ile wyniesie Twoja inwestycja?

Możesz próbować na własną rękę szukać sposobu na pozyskiwanie kontaktów i zapraszanie ich do biznesu. Czeka Cię wiele nauki jak to zrobić. Przygotuj się na dziesiątki, a nawet setki godzin spędzonych na dokształcaniu się w tym. Efekty na początku mogą być bardzo słabe, co tylko spowoduje Twoje zniechęcenie i frustrację.

Może również skorzystać z profesjonalnej agencji marketingowej. Musiałaby ona mieć doświadczenie w branży marketingowego, aby rozumieć Twoje potrzeby. Przeprowadzą dla Ciebie kampanię reklamową. Przygotuj się jednak na koszty sięgające kilku tysięcy złotych. Jeśli chcesz aby pomogli Ci również w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych lub sprzedażowych, to sięgnij do kieszeni po kolejne kilka tysięcy. 

Możesz również skorzystać z mojej pomocy i zapiszesz się na szkolenie. Pomogę Ci w pozyskiwaniu kontaktów i zapraszaniu ich do współpracy. Dam Ci gotowe rozwiązania, które od razu dla Ciebie zadziałają i będą darmowe.

Za szkolenie nie zapłacisz nawet 1000 zł, nie będzie to nawet 500 zł, a dużo, dużo mniej. Uwaga, bo tylko dziś w BLACK FRIDAY Twoja inwestycja wyniesie tylko 297 47 zł. Za tak niską inwestycję przejdziesz szkolenie, na którym poznasz i nauczysz się najlepszych, najszybszych i bezpłatnych metod na pozyskiwanie kontaktów. Poznasz też strategię zapraszania ich do współpracy, otrzymasz gotowe skrypty, które są ultra skuteczne.

Dzięki temu szkoleniu będziesz zdobywać niezliczoną ilość potencjalnych partnerów do MLM lub klientów na Twoje produkty. Zarobisz mnóstwo prowizji, a Twoja pozycja wzrośnie kilkukrotnie.   

Dostajesz dostęp do ponad 5 godzin intensywnego szkolenia połączonego z warsztatami. Nie da się tego zrobić w krótszym czasie, aby w pełni wyczerpać temat i przygotować Cię, że będziesz absolutnym TOP w pozyskiwaniu kontaktów i rekrutacji do MLM. Dzięki temu Twoje zarobki wywindują na niespotykaną dotąd wysokość. Wszystko to już się wydarzy dla Ciebie już za chwilę, wystarczy jeden mały krok…

Tylko dziś z okazji BLACK FRIDAY odbierzesz dostęp do szkolenia z aż 83% rabatem. 

Którą opcję Systemu Nieograniczonej Rekrutacji wybierasz?

Do wyboru masz 3 plany,. Wybierz taki, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.


\"\"

Start

47 zł
/ Zamiast 297 zł


Wybieram To

Super

97 zł
/ Zamiast 397 zł


Wybieram To

VIP

297 zł
/ Zamiast 797 zł


Wybieram To

Scroll to Top