Turbo Lista Mailingowa Na Facebooku

Zdobądź nawet 1000 potencjalnych klientów lub partnerów do biznesu sieciowego w mniej niż 30 dni. 

\"\"
\"\"
\"Turbo

Pamiętam gdy w roku 2010 zacząłem budować swoją pierwszą listę mailingową. Wtedy jeszcze praktycznie nic nie umiałem jeśli chodzi o marketing internetowy. Założyłem swoje konto w autoresponderze i zacząłem budować listę mailingową. Była to bardzo prosta, ale przy tym skuteczna metoda budowania listy mailingowej. Każdego dnia przybywało od kilku do kilkunastu nowych osób na listę. Te osoby otrzymywały ode mnie wiadomości, w zupełnie automatyczny sposób, bo ustawiłem je wcześniej w autoresponderze. 

Po kilku dnia okazało się, że to działa, bo pozyskałem pierwszą osobę do marketingu sieciowego w ten sposób. Nie znałem wcześniej tej osoby, nawet nie miałem z nią żadnego kontaktu poza tym, że ta osoba otrzymywała wiadomości automatyczne ode mnie. To był pierwszy sukces z listą mailingową.

Kolejny sukces to była zrobiona pierwsza sprzedaż i zarobione pierwsze pieniądze przy pomocy listy mailingowej. Razem z Marcinem Oniszczukiem stworzyliśmy pierwszy produkt, którym był krótki ebook (może bardziej raport). Stworzyliśmy stronę z ofertą, która wyglądała paskudnie i podpięliśmy płatności. Na koniec wysłaliśmy mailing i stało się. Zarobiliśmy pierwsze pieniądze. Nie była to zawrotna suma, bo kilkaset złotych, ale to działa! Ten ebook w późniejszym etapie sprzedaliśmy jeszcze kilkaset, jak nie kilka tysięcy razy.

Dzięki liście mailingowej pozyskiwałam osoby do marketingu sieciowego i sprzedawałem własne produkty. Zacząłem się zastanawiać jak jeszcze można zarabiać dzięki liście mailingowej? Odkryłem wtedy programy partnerskie i afiliację. Okazało się, że to świetny sposób, nie potrzebujesz mieć swojego produktu, ani nie musisz tworzyć strony z ofertą, aby zarabiać. Dzięki liście mailingowej w zasadzie natychmiast możesz zarabiać w programach partnerskich i to jest piękne.

Obecnie nie wyobrażam sobie skutecznej pracy zdalnej bez listy mailingowej. Na swoje listy w ciągu kilku lat pozyskałem łącznie ponad 100 tys osób. Dzięki liście mailingowej utrzymuję siebie i rodzinę już od wielu lat. Mogliśmy przeprowadzić się do pięknego domu z dużym ogrodem. Razem z żoną działamy w marketingu sieciowym i dzięki liście mailingowej zarabiamy już niezłe pieniądze, od firmy dostaliśmy zupełnie nowe, luksusowe auto i mamy sponsorowane ekskluzywne wycieczki. 

Bywają w życiu takie sytuacje, że nagle potrzebujesz większej gotówki. Wiem, bo mi to często się zdarzało. Wiesz co wtedy robiłem? Wysłałem mailing do swojej oferty, lub do oferty w programie partnerskim i te pieniądze szybko zarabiałem. W jeden dzień można bez problemu zarobić kilka tysięcy, gdzie w normalnej pracy zajęłoby to nawet kilka miesięcy. W ten oto sposób szybko zarobiliśmy na zorganizowanie wesela, które zaplanowaliśmy w dosłownie miesiąc.

Czy Ty też masz któryś z tych problemów?

Najczęstszym problemem z jakim zmagają się ludzie to za mało klientów lub osób, które mogą zaprosić do marketingu sieciowego. Często słyszę takie stwierdzenia jak:

“Nie mam komu sprzedawać”

“Nie mam komu pokazać planu marketingowego”

“Nie wiem skąd brać ludzi”

“Mam za mało klientów”

Czy to również dotyczy Ciebie? Niestety bez listy mailingowej nic się nie wydarzy, nie zrobisz sprzedaży, nie pozyskasz ludzi do marketingu sieciowego i nie zarobisz. 

Kierując ruch bezpośrednio na ofertę np z reklamy lub bloga to sprzedaż będzie znikoma. Niewielu klientów decyduje się od razu na dokonanie zakupu. Większość musi “dojrzeć” do oferty i dopiero za 3, 4 czy piątym razem decydują się dokonać zakupu. To oznacza, że para idzie w gwizdek, czyli większość ruchu jaki przekierujesz na stronę z ofertą po prostu przepadnie.

Jeśli jednak zaczniesz we właściwy sposób, czyli najpierw zapiszesz ludzi na listy mailingową, to zwiększysz skuteczność nawet o 2 tys razy! Co oznacza, że na 200 osób, którzy zobaczą ofertę zamiast pozyskać jednego klienta, to pozyskasz ich 20. Jeśli sprzedajesz coś za 100 zł, to zamiast zarobić jedynie 100 zł, przy 200 potencjalnych klientach, to zarobisz co najmniej 2000 zł. Jeśli zastosujesz tunel sprzedażowy, to nawet znacznie więcej. 

Zobacz co konkretnie zyskasz dzięki Turbo Liście Mailingowej
Na Facebooku?

Podczas zajęć nauczysz się budować listę mailingową, dzięki czemu zwiększysz swoje zyski już w pierwsze 30 dni od przejścia kursu i wdrożenia go w życie. Gwarantuję Ci, że już w pierwszym miesiącu od szkolenia zbudujesz listę mailingową na co najmniej 1000 osób. Oznaczać to będzie dla Ciebie 1000 nowych potencjalnych klientów, którzy kupią od Ciebie produkt lub usługę. Jeśli działasz w programach partnerskich, to pozyskasz 1000 potencjalnych klientów, dzięki którym zarobisz prowizję. Natomiast gdy działasz w marketingu sieciowym, to pozyskasz 1000 nowych potencjalnych partnerów biznesowych. A to dopiero początek.

Raz na zawsze skończą się Twój problem z brakiem klientów. Po zakończeniu kursu będziesz mieć potężną listę mailingową i przede wszystkim bezcenną umiejętność budowania listy mailingowej. Dzięki temu w ciągu jednego roku zarobisz kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset tys zł.

Stworzysz własny kanał komunikacji z częścią grupy docelowej, która zapisze się do Ciebie na listę. Nic nie ma takiej skuteczności jak wysłany mail. Możesz mieć tysiące fanów na Fanpage, lub dziesiątki tysięcy followersów, ale co z tego? Konkretne i wymierne korzyści przyniesie Ci tylko lista mailingowa. 

Jednym kliknięciem dotrzesz do tysięcy osób ze swoją wiadomością. Dzięki temu jeśli masz coś do przekazania np chcesz zaprosić jak najwięcej osób na prezentację to mailing pozwala Ci jednym kliknięciem zaprosić tysiące osób. Obdzwonienie tylu osób zajęłoby ponad tydzień, dzwoniąc od rana do wieczora. 

Wysyłając wiadomości do swoich subskrybentów nawiązujesz z nimi relację, która na obecną chwilę jest konieczna. Po prostu te osoby znają Cię. Wyobraź sobie sytuację, że wprowadzasz nowy produkt w swoim sklepie. Tworzysz kilka wiadomości, a z reguły wystarczą tylko trzy. W tych wiadomościach przygotowujesz swoich subskrybentów na premierę nowego produktu, wzbudzasz w nich zainteresowanie. Ostatecznie piszesz do nich wiadomość z linkiem do strony sprzedażowej produktu. Jeżeli klient Cię zna i ufa, od razu możesz uzyskać dużą sprzedaż zaraz po premierze. Za każdym razem, gdy będziesz chciał coś sprzedać wystarczy wysłać email, a na pewno będziesz miał sprzedaż, ponieważ osoby do których piszesz znają Cię. 

Już wiesz, że lista mailingowa ma duże zastosowanie. Lista jest niezbędnym narzędziem w biznesie, dzięki któremu zbudujesz relacje ze swoimi klientami. Idzie za tym także zwiększenie sprzedaży. Najpiękniejsze jest to, że w mailach możesz sprzedawać nie jednorazowo, ale wielokrotnie kolejne produkty. Przecież lista jest Twoja, a oferty możesz wysyłać przez kolejne miesiące i lata. Najwięcej zysku przez kolejne lata przyniosą Ci powracający klienci, których dzięki Akademii Budowania Listy Mailingowej pozyskasz. 

Lista mailingowa daje Ci stabilność. Masz swoje audytorium, do którego jednym kliknięciem dotrzesz za pomocą internetu. Nawet gdy na świecie będą szaleć różne wirusy, lub kryzys dopadnie świat i nastąpi załamanie rynku, to lista mailingowa pozwoli Ci stabilnie zarabiać w każdych warunkach. Jeśli z jakiegoś powodu postanowisz zmienić branżę, to dzięki liście mailingowej zrobisz to szybko i zaczniesz błyskawicznie zarabiać pieniądze.

Oto co możesz teraz zrobić

Możesz bazować na bezpłatnych materiałach szkoleniowych, aby nauczyć się budować listę mailingową. Większość niestety jest już nieaktualna i po prostu się nie sprawdza przynosząc marne rezultaty. Przez to stracisz mnóstwo czasu i zdenerwujesz się brakiem efektów. Być może stwierdzisz nawet, że Ty się do tego nie nadajesz, albo, że to nie działa.

Czy stać Cię na szukanie rozwiązań, na własną rękę? Czy lepiej jest skorzystać doświadczenia kogoś, kto doskonale wie jak to robić i może poprowadzić Cię za rękę, i Ci w tym pomóc? Pomyśl, czy gdybyś chciał wspiąć się na najwyższą górę, to wolałbyś porady osób, które nigdy nie wspinali się? Czy wolałabyś pójść na szczyt z kimś, kto był już tam wielokrotnie i ma wieloletnie doświadczenie? 

Opracowałem dla Ciebie plan, który pozwoli Ci zdobyć co najmniej 1000 osób na liście mailingowej już w 30 dni

Pomyśl teraz jak fantastycznie będziesz się czuć mając co miesiąc ponad tysiąc nowych potencjalnych klientów. Poczujesz komfort, bo skończą się Twoje wszystkie problemy. Dotrzesz ze swoim rozwiązaniem do bardzo dużej ilości ludzi. Zaczniesz działać na wielką skalę i dzięki temu Twoje zyski zwiększą się w znacznym stopniu.

W książce “Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie” autor mówi wprost, że aby dojść do większych pieniędzy, trzeba działać na większą skalę. To jest całkowicie logiczne, bo mając 100 klientów, a 200 klientów miesięcznie, to zarobisz więcej mając 200 klientów. W marketingu sieciowym zarobisz więcej mając większy zespół. Lista mailingowa jest na to najlepszym sposobem. W momencie, gdy opanujesz do perfekcji budowanie listy mailingowej, już nic, nie będzie takie samo.

Podsumowując korzyści

\"\"

Żelazna gwarancja satysfakcji

Gwarantuje jakość i skuteczność szkolenia. Nie kupujesz kota w worku, bo jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz usatysfakcjonowany, to zwrócę Ci wszystkie zainwestowane pieniądze. Udzielam Tobie gwarancję satysfakcji na 30 dni. W tym czasie jeśli uznasz, że nie jest to dla Ciebie, wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja zwrócę Tobie wszystkie pieniądze.

Zapisz się teraz korzystając z promocji i odbierz wartościowy bonus

\"Turbo

197 zł

67 zł

\"\"

Lub wybierz płatność kartą (PayPal)
\"\"

Scroll to Top