Skuteczna metoda budowania zespołu w marketingu sieciowym na Facebooku

Odkryj sposób, dzięki któremu pozyskasz setki osób do marketingu sieciowego na Facebooku. 

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Witaj! Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak osiągnąć większy sukces w marketingu sieciowym? Czy borykasz się z problemem braku kontaktów do potencjalnych partnerów? Jeśli tak, to takie rozwiązanie jest dla Ciebie! Przeczytaj ten tekst do końca, a dowiecie się jak Skuteczna Metodo na Facebooku może pomóc Ci rozwiązać te problemy i prowadzić do sensownych zysków.

Nazywam się Anna Gurtowska. Od ponad 8 lat zajmuję się marketingiem. W tym czasie przeszkoliłam setki ludzi na temat tego: Jak zarabiać marketingu sieciowym przy użyciu internetu, a przede wszystkim social media. Wydałam książkę Master Rekruter, która jest przewodnikiem dla osób, które chcą rozwijać się i zarabiać w marketingu sieciowym. Poza tym wydałam dwa dzienniki, które pozwalają rozwijać się każdemu kto działa w tej pięknej branży. Przeprowadziłam dziesiątki szkoleń i tysiące konsultacji, które pomogły innym wzrastać w MLM i zarabiać coraz więcej.

Oferuję wsparcie w budowaniu wysokiej jakości i porywających profili w mediach społecznościowych. Tworzę skuteczne strategie działania w sieciach społecznościowych, które pozwalają na nieustanny przypływ kontaktów, co z kolei prowadzi do zdobycia wielu klientów i partnerów biznesowych.

Oprócz tego i przede wszystkim zajmuję się obecnie Marketingiem Sieciowym. Mam ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe w tej branży . W jednym miesiącu zostałam ogłoszona : Numerem jeden na świecie w rekrutacji na 200 tys partnerów w swojej firmie. Bez wcześniejszego doświadczenia! Bez znajomości i pieniędzy! Bez płatnych reklam i płatnych usług docieram do swoich potencjalnych partnerów biznesowych głównie przez Socjal Media! Głownie Facebook dał mi potężne listy mailingowe i łącznie, w sumie prawie 4 tysiące partnerów biznesowych.

Wszystko to zawdzięczam wartościowym postom ubranym w szatę graficzną. Najbardziej dumna jednak jestem z tego, że w moim zespole zwyczajni ludzie, bez doświadczenia i bez wyników w poprzednich projektach – na podstawie moich wskazówek, praktyk i szkoleń – w bardzo szybkim tempie osiągnęli ze mną swoje Awanse i wielu z nich zarabia już tylko on-line , spełniając w ten sposób marzenie o porzuceniu etatu i posiadaniu więcej czasu chociażby na swoje pasje, czy na swoje dzieci . Dodam, że pomagam ludziom niezależnie od tego w jakiej firmie pracują i podczas moich kursów nie prowadzę rekrutacji do swojego zespołu. Możesz czuć się całkowicie bezpiecznie. Chcę pomóc Tobie i Twojemu zespołowi niezależnie od tego z jaką firma współpracujesz.

Zanim stracisz kontrolę...

Przyjrzyj się całemu procesowi. Zarobisz pieniądze jeśli pozyskasz osoby do współpracy. Pozyskasz osoby, jeśli zaprosisz je na prezentację. Możesz to zrobić, ale najpierw musisz się z nimi umówić. Aby w ogóle się z kimkolwiek umówić to potrzebujesz uzyskać kontakt do potencjalnego partnera. Tak wygląda proces pozyskiwania nowych osób do marketingu sieciowego. Na tym oparty jest każdy lejek rekrutacyjny. Wszystko zaczyna się od pozyskania kontaktów. Bez tego nie doprowadzisz do kolejnego etapu i w konsekwencji nic nie zarobisz…

Ponura perspektywa? Niestety to dopiero początek. Pomyśl tylko jakie konsekwencje poniesiesz jeśli nie pozyskasz nikogo i nie zbudujesz zespołu w marketingu sieciowym? Nic nie zarobisz. Problem z płynnością finansową. Frustracja, bo ciągle wydajesz, a nic nie zarabiasz. Nerwy, bo zaczną pojawiać się problemy. Krytyka ze strony najbliższego otoczenia, bo nie masz efektów. Obniżona samoocena i zachwiana wiara w siebie. To skolei zamyka błędne koło, które prowadzi prosto w przepaść… Tam można spaść i się nieźle potłuc, a może nawet i niektórzy nie przeżyją upadku. Brak efektów prowadzi do otchłani, która pogrążyła już wielu ambitnych osób chcących zarabiać w marketingu sieciowym. Ty jednak masz szansę teraz zapobiec tym niekorzystnym scenariuszom. 

Niestety nie jest to takie łatwe

Na przestrzeni tych wszystkich lat, po licznych wiadomościach wysyłanych i odbytych rozmowach zauważyłam, że większość ludzi jest zainteresowanych możliwościami jakie daje marketing sieciowy i marketing internetowy. Widzicie wyniki moje, osób z zespołu, a nawet innych osób z branży. Chcielibyście powtórzyć te działania, aby mieć podobne rezultaty, jednak pojawiają się problemy i wyzwania, które okazują się być barierą nie do sforsowania. Sprawdź czy też to znasz?

Brak wyników, lub rezultaty poniżej oczekiwań.

Może widziałaś jak niektórzy z łatwością rozwijają swój zespół, pozyskując dziesiątki, czy nawet setki osób miesięcznie do swojej organizacji. Dołączyłaś mając wielkie cele i marzenia oraz oczekiwania do siebie. Nie brakuje Ci ambicji i pracowitości. 

Niestety pomimo usilnych starań stoisz cały czas w miejscu. Nie potrafisz pozyskać nowych osób, Nawet jak kogoś pozyskasz, to ta osoba za chwilę i tak rezygnuje. Wiesz, że wkładasz w to dużo wysiłku i czasu. Co miesiąc robisz zamówienie, a i tak od wielu miesięcy nic z tego nie masz, albo jest to kwota zupełnie poniżej Twoich oczekiwań. 

Czujesz coraz większą frustrację. Masz wrażenie, że osoby z Twojego otoczenia patrzą na Ciebie z politowaniem, albo nawet mają Ciebie za dziwaka, który tylko traci gdzieś swój czas i pieniądze. Masz wrażenie, że jesteś wytykany palcami i już masz powoli tego serdecznie dość, chcesz się poddać i zrezygnować.

Brak umiejętności, wiedzy i czasu,

Próbujesz działać tak jak mówią Ci inni, lub naśladujesz innych ale wciąż bez żadnych większych efektów. Próbujesz pozyskiwać kontakty i zapraszać nowe osoby do współpracy, ale i tak każdy Ci odmawia, a Ty tracisz czas.

Zaczynasz szukać rozwiązań i informacji, lecz szybko dostrzegasz, że jest tego tak dużo i odpuszczasz, bo nie ogarniesz tego czasowo. Nawet jeśli próbujesz na własną rękę wdrożyć to czego się nauczyłaś, ale wszystko okazuje się zbyt chaotyczne i trudne do zrozumienia. Uporządkowanie tego i zrobienie wszystkiego może zająć Ci długie miesiące, a kto wie czy nie lata… Nie masz tyle czasu.

Wyzwania techniczne.

Znasz to? Wiesz, że trzeba ustawić profesjonalny i magnetyczny profil na Facebooku. Zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, dobry opis z wezwaniem do akcji i przekierowanie na ankietę lub landing page. Systematyczne prowadzenie profilu na Facebooku, wszystkie te posty, zdjęcia, nagrania, live, relacje, rolki itp. Wszystko to wydaje się być takie skomplikowane.

Próbujesz coś zrobić, zaczynasz uczyć się i wdrażać w życie te wszystkie wskazówki. Może nawet szukasz wsparcia i pomocy u specjalisty. Jednak dalej brakuje Ci tego czegoś i tak naprawdę w rezultacie zostawiasz rozgrzebany projekt, który wciąż nie przynosi żadnych efektów. 

Brak wiary w siebie.

Uczysz się, chodzisz na szkolenia, ale wciąż czujesz, że za mało wiesz. Uważasz, że nikt za Tobą nie pójdzie, nikt od Ciebie nic nie kupi, ani nikt do Ciebie nie dołączy, bo nie masz jeszcze rezultatów. Czujesz się ”mały” przy osobach, których potencjalnie chcesz pozyskać do współpracy, lub przy potencjalnych klientach. 

Brak wiary we własne umiejętności i w siebie skutecznie blokuje Cię przed podjęciem działania. Masz wrażenie, że jesteś dobry, ale tylko w szukaniu wymówek. W tym temacie Twoja kreatywność nie ma granic. To jednak sprawia, że czujesz coraz większą i większą frustrację i coraz bardziej to Cię uświadamia w przekonaniu, że może Ty się do tego nie nadajesz, może jednak to nie jest dla Ciebie.

Strach przed porażką i działaniem.

Bardzo chcesz działać, chcesz mieć jakiekolwiek wyniki, aby pokazać sobie i innym, że Ty też potrafisz, też możesz. Jednak na samą myśl, że masz do kogoś napisać, że masz do kogoś zadzwonić, albo się z kimś spotkać tak Cię blokuje,  że nie potrafisz nic zrobić.

Boisz się tego, co taka osoba, albo inni pomyślą sobie o Tobie. Co jeśli Ci odmówią, odrzucą Cię, będą się z Ciebie śmiać, lub wyśmieją Twoją propozycję. Boisz się nawet tego, że ktoś będzie zwyczajnie niezainteresowany, a nawet boisz się tego, że ktoś będzie zainteresowany, bo wtedy już trzeba będzie z nim porozmawiać. Po prostu boisz się wykonać jakikolwiek krok. Nienawidzisz siebie za to. Za każdym następnym razem jak strach Cię zablokuje, to czujesz jeszcze większą niechęć i pogardę do siebie. Pragniesz to w sobie zmienić, ale nadal nie wiesz jak. W efekcie masz coraz mniejszą radość z pracy i opadającą wiarę w siebie i w projekt, który przecież tylu ludziom odmienił życie na te wymarzone. 

Nadal nie masz efektów.

Masz ustawiony profesjonalnie profil na Facebooku. Piękne zdjęcia i opisy z wezwaniem do akcji, które kierują na landing page lub ankietę. Piszesz i publikujesz codziennie ”kwieciste” posty. Czyli już masz wszystko gotowe. Teraz pozostaje już tylko czekać na lawinę klientów lub partnerów, którzy chcą z Tobą współpracować. Zastanawiasz się, czy Twoje konto pomieści tak duże przelewy. 

Niestety nadal to nie działa, wciąż czujesz, że stoisz w miejscu. Coś jest nie tak. Na Twoją stronę nikt nie wchodzi, nie zapisują się nowe osoby, nie pozyskujesz nowych kontaktów. Miało być tak pięknie, a znowu nic z tego. Myślisz dlaczego tak jest? Czy coś ze mną jest nie tak? Czy to jest wszystko ściema i oszustwo, nabijanie ludzi w butelkę.  

Nawet jak wsiądziesz do bolidu formuły pierwszej to bez wiedzy, umiejętności i doświadczenia rozbijesz się na pierwszym zakręcie lub w najlepszym wypadku nawet nie ruszysz z miejsca. Widzisz wokół osoby, które mają rezultaty i wyniki, do których Ty dążysz. Skoro u nich to działa, to pewnie zgodzisz się ze mną, że wystarczy coś zmienić, coś poprawić w sposobie Twojego działania abyś i Ty miał efekty.

Skąd ja znam te problemy?

Ponieważ sama wszystkiego doświadczyłam. Wiesz, że problemy, są po to aby móc się rozwijać i iść do przodu? Problemy są po to, abyś mogła być coraz lepsza, coraz silniejsza. Znam wszystkie te wyzwania i problemy, z którymi Ty teraz się spotykasz. Wiem co teraz czujesz, bo kiedyś byłam w tym miejscu. 

Znalazłam jednak rozwiązanie, które diametralnie zmieniło wszystko. Odmieniło skuteczność moich działań i w rezultacie zaczęłam osiągać efekty, takie które już zwątpiłam, że kiedykolwiek mi się uda osiągnąć. Odmieniło to nie tylko moje działania i rezultaty, ale również osób w moim zespole i klientów, którym pomogłam. To wszystko za chwilę Ci udostępnię. Dlaczego to robię? Ponieważ chcę abyś i Ty niedługo mogła nagrać lub napisać pozytywną opinię, którą stworzysz z wdzięcznością. 

Nadszedł czas

Już za moment otrzymasz dostęp do strategii, które stosuje ja oraz osoby, którym pomogłam je wdrożyć i dzięki którym mają teraz cudowne rezultaty. 

Jakie dokładnie czynności podejmowaliśmy, ja i inni, oraz jakie kroki możesz podjąć, aby niemal natychmiast poprawić swoje wyniki i tym samym osiągnąć rekordowe dochody?

Tak ja, jak i wszyscy ci, którzy odnoszą przynajmniej satysfakcjonujące wyniki, wprowadziliśmy kilka kluczowych strategii. Te same podejścia powinnaś zastosować, jeśli chcesz osiągnąć podobne lub nawet lepsze efekty w swoich działaniach.

Konkretna i zrozumiała wiedza. To znaczy, bez zbędnych dygresji i oparta na sprawdzonych praktykach, które zawsze przynoszą rezultaty. Aby odnosić sukcesy, warto zawsze uczyć się od tych, którzy już osiągnęli rezultaty, które Ty chcesz osiągnąć. Warto przysłuchiwać się poradom osób, z którymi chciałbyś być na ich miejscu.

Skorzystaj z gotowych wzorców, planów działania i scenariuszy. Wykorzystaj sprawdzone metody, strategie, narzędzia, schematy, scenariusze itp., które są efektywne i przynoszą rezultaty. Nie trać czasu i pieniędzy na ponowne wynajdywanie koła.

Efektywne rozwiązania technologiczne. W dzisiejszych czasach nie musisz być ekspertem w programowaniu, tworzeniu stron w językach HTML i CSS, czy też obsłudze zaawansowanych narzędzi graficznych typu Photoshop czy montażu wideo. W rzeczywistości, większość zadań możesz wykonać przy użyciu prostych i intuicyjnych aplikacji, które obsłużysz bezproblemowo. Pytanie brzmi, czy znasz te narzędzia, które ułatwią Ci pracę? W ramach tego, co wkrótce Ci przedstawię, pokażę Ci, z jakich aplikacji sama korzystam i jak je wykorzystać.

Indywidualne wsparcie mentorsko/eksperckie. Wyobraź sobie doświadczonego zawodnika, który osiągnął niemalże wszystko w swojej dziedzinie. Czy myślisz, że wie on wystarczająco dużo na temat swojej dyscypliny? Z pewnością tak. Ale wciąż korzysta z usług trenera. Dlaczego? Ponieważ tylko dobry trener może pomóc mu nadal być wciąż najlepszym. Dlatego tak istotne jest, abyś miał wsparcie osoby, która będzie Cię wspierać na każdym kroku. Na początku drogi będzie Cię prowadzić “za rękę”, a później stanowić dla Ciebie “kropkę nad i”. Czasami nawet krótka rozmowa, kilka słów wsparcia może sprawić, że ruszysz naprzód, odblokujesz się i osiągniesz jeszcze lepsze wyniki.

Regularne wysiłki i wyzwania. Połączenie systematycznego działania, które przynosi stałe rezultaty, z krótkimi wyzwaniami, które występują w określonych okolicznościach, zapewni Ci najszybsze i najbardziej spektakularne efekty. Stabilne działania będą gwarancją stałego i pewnego dochodu, podczas gdy intensywne wyzwania spowodują niespotykany pęd i rekordowe wzrosty wyników.

Jak wiele jesteś gotowa zrobić, aby osiągnąć rezultaty?

Czy faktycznie podejmiesz wszelkie wysiłki, aby w przyszłości poprawić swoje wyniki? Czy jesteś prawdziwie zdecydowana zaangażować się w generowanie rekordowych dochodów?

Jeśli jesteś gotowa i odpowiedź brzmi “TAK! Chcę poznać Twoje rozwiązania, Aniu”, to zachęcam do kontynuowania lektury, ponieważ mam dla Ciebie coś wyjątkowego.

Oto i on

Szkolenie składa się z 4 intensywnych etapów, które przeprowadzimy na żywo podczas warsztatowych sesji.

Dzień 1: Facebook Twoją wizytówką biznesową. (17 kwietnia)

Jak przyciągnąć uwage innych poprzez treści, obrazy i wideo na swoim profilu Facebookowym. 

 • Jak odróżnić na Facebooku osoby totalnie nie nadające się do networku od tych, których pragniesz mieć w swoim zespole. 
 • Jak powinno wyglądać profesjonalne zdjęcie profilowe, oraz zdjęcie w trle na Twoim profilu Facebookowym.
 • Poznasz profesjonalne narzędzia, dzięki którym sam z łatwością będziesz tworzyć profesjonalne zdjęcia biznesowe, bez wydawania pieniędzy na fotografów.
 • Osobiście zrobię każdemu z kursantów profesjonalne zdjęcie profilowe, oraz profesjonalny cover photo według Twoich oczekiwań, tak aby ludzie wchodząc na Twój profil na chwilę na nim pozostali, kliknęli “obserwuj” i czytali treści, które publikujesz.

Nauczę Cię jak “się sprzedać”! Doskonale zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi ma problem z opowiadaniem o sobie. Tylko nieliczni potrafią odpowiedzieć sobie na pytania: dlaczego akurat do mnie warto dołączyć? Czym się wyróżniam na tle innych z branży? Jakie problemy rozwiązuję? Dlaczego jestem osobom godną zaufania, a to co oferuję jest dobre?

Pomogę Ci z tym. Stworzę Ci efektywną edukację Twojej osoby. 

Dzięki temu pierwszemu warsztatowi dowiesz się w jakich kategoriach i podkategoriach możesz publikować treści przykuwających uwagę Twojej idealnej grupy docelowej. Z łatwością zaplanujesz sobie posty nawet NA CAŁY MIESIĄC DO PRZODU. Dowiesz się skąd czerpać grafiki, zdjęcia, ilustrację i materiały wideo, oraz jak je wykorzystywać do budowania swojej marki w internecie. Dostaniesz mnóstwo gotowych pomysłów na szybkie posty Facebookowe, Które angażują Twoich czytelników do akcji np do zostawienia swojego numeru telefonu i prośby abyś się z nimi skontaktował. Czy to ułatwi budowanie Twojego biznesu?

MAŁO TEGO

Koniec z długim rozmyślaniem “co ja mam dziś wstawić?”. Dzięki temu kursowi będziesz mógł stworzyć wartościowego posta w minutę! Dowiesz się też jak wykorzystać sztuczną inteligencję do budowania listy kontaktów, która jest kluczowa, aby odnosić spektakularne wyniki w biznesie. 

Nauczysz się tworzyć ankiety, które również będą dla Ciebie zbierać listy kontaktów, oraz zbiorą Ci informację o Twoich potencjalnych partnerach biznesowych i klientach np z jakimi problemami się borykają.

Dzień 2: Jak skutecznie zapraszać ludzi do biznesu za pomocą social media. (18 kwietnia)

Podczas tego szkolenia:

 • otrzymasz gotowe skrypty zapraszające, które zawsze działają. Dzięki czemu z łatwością i przyjemnością będziesz zapraszać ludzi na prezentację swojego biznesu, ale również na spotkania tematyczne on-line i off-line. 
 • Nauczysz się odzywać do ludzi bez natręctwa i spamowania.
 • Dowiesz się jak dobrze i szybko budować dobre relację z ludźmi za pomocą FB.
 • Pokażę Ci jak odzywać się do ludzi z zagranicy, aby w końcu budować swój biznes międzynarodowy. 

Prócz tego, że samemu dowiesz się jak dla siebie budować niekończące się listy kontaktów, to nauczę Cię również, jak dobrze pokierować każdą Twoją osobę do tego aby już w pierwszych dniach od startu zapraszali swoich klientów i partnerów biznesowych. 

Poznasz 22 rzeczy, dzięki którym Twój potencjalny klient zdecyduje się kupować tylko u Ciebie. 

Nauczysz się znajdować czułe punkty potencjalnego klienta.

Dzień 3: Perfekcyjna rozmowa z prezentacją i zbijanie obiekcji. (19 kwietnia)

 • Poznasz czym jest obiekcja i polubisz je
 • odkryjesz rodzaje obiekcji w marketingu sieciowym
 • Zobaczysz niezawodne metody na zbijanie obiekcji podczas rozmowy
 • Otrzymasz kilkadziesiąt gotowych skryptów na zbicie najpopularniejszych obiekcji w marketingu sieciowym.
 • Nauczysz się jak poprowadzić rozmowę, tak aby Twój rozmówca zarejestrował się do Twojego biznesu

Przetrenujemy rozmowy, dzięki czemu będziesz ultra skuteczny podczas rozmów z potencjalnym partnerem. 

Nauczysz się najważniejszych elementów, które pozwolą Ci poprowadzić tak każdą rozmową, że niemal każda zakończy się rejestracją nowej osoby do zespołu.

Dostaniesz “gotowce” do wykorzystania dla Ciebie i dla osób, które będziesz prowadzić u siebie w zespole. Gotowe skrypty, które działają i pozwoliły mi zarobić kilkaset tysięcy złotych w marketingu sieciowym. Teraz będą one pracować dla Ciebie.

Dzień 4: System automatyzacji (20 kwietnia)

Tego dnia uruchomimy to co tygryski lubią najbardziej. 

 • Lead Magnet 
 • Landing Page
 • Autoresponder
 • Strona
 • Sekwencja Wiadomości
 • Proces Rekrutacyjny
 • Lejek Rekrutacyjny
 • Grafiki, okładki itp

Uruchomimy Tobie system, który będzie dla Ciebie pracował 24/7. Pozwoli Ci połączyć wszystko to czego się nauczysz i wdrożysz podczas poprzednich sesji treningowych. Dzięki temu wszystko uzyska jedną spójną całość automatyzując najważniejsze procesy. Ty dzięki temu zyskasz czas i skuteczny system, który pozwoli Ci pozyskiwać ludzi do współpracy i zarabiać pieniądze. Uzyskasz przewagę i ruszysz po swój sukces w marketingu sieciowym.

Poznasz sekret lead magnetu, który pozwoli przyciągać Ci ogromną ilość osób do Ciebie. Zobaczysz 40 przykładów i pomysłów na stworzenie lead magnetu. Odkryjesz sposób jak nawet w 5 minut przygotować przyciągający lead magnet zupełnie od zera

Dowiesz się czym jest i jak skutecznie działa landing page. Zobaczysz jak bez trudu i wysiłku stworzyć landing page dosłownie w kilka chwil. 

Dowiesz się jak przygotować nowoczesną stronę internetową bez znajomości kodowania, programowania, html, css i tego wszystkiego. Dzięki temu zyskasz stronę, która będzie niesamowicie budowała Twój autorytet i będzie spełniała najważniejsze funkcje. 

Uruchomisz autoresponder, skonfigurujesz go i ustawisz sekwencję wiadomości. Pozwoli Ci to zorganizować cały lejek rekrutacyjny. Zyskasz “pracownika”, który będzie za Ciebie wykonywać żmudną,, ale niezwykle ważną pracę. Nie musisz być techniczny, bo wszystko zrobimy razem, poprowadzę Cię “za rękę”.

Zaprojektujemy cały proces rekrutacyjny, dzięki temu będziesz mieć niezwykle skuteczne narzędzie do pozyskiwania kontaktów, budowania relacji i pozyskiwania partnerów do biznesu. Dzięki zastosowaniu lejka zaczniesz w końcu budować network marketing jak profesjonalista i przede wszystkim w końcu będziesz mieć super efekty. 

Opinie uczestników moich kursów

To tylko niewielka część z opnii osób, które uczestniczyły w moich kursach i szkoleniach.

Co możesz teraz zrobić?

Opcja 1: Odpuścisz sobie teraz lub – co gorsza – odłożysz dołączenie na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory, nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił lub tkwiła w tym samym, lub gorszym miejscu.

Droga 2: Skorzystasz z propozycji na tej stronie. Zapoznasz się z materiałami, a następnie zaczniesz wdrażać te metody. Zobaczysz, jak bardzo są skuteczne i jak szybko dają efekty. Otrzymasz doświadczenie, wiedzę i wsparcie, które pomoże Ci w chwilach zwątpienia.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij poniższy przycisk, aby skorzystać z tej propozycji:

Gwarancja Satysfakcji

Materiał, który dostarczam w tym kursie, jest praktyczny i stanowi esencję mojego już wieloletniego doświadczenia. Jeśli jednak z jakichś powodów uznasz, że oczekujesz czegoś innego, to w ciągu 30 dni od zakupu możesz do mnie napisać, a ja zwrócę Ci całą kwotę.

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

A teraz szybko Która opcja jest dla Ciebie najlepsza?

Możesz wybrać tylko pierwszą część szkolenia, albo tylko drugą część. Ale możesz wybrać All Inclusive.​

Dzień 1

497 zł. 197 zł
 • Zrobienie z Facebooka magnetycznego narzędzia do pozyskiwania partnerów w MLM
 • Przygotowanie przeze mnie osobiście dla Ciebie zdjęć i opisów do profilu
 • Gotowe strategie i strategie prowadzenia profilu i publikowania postów.

Odpowiedni dla osób, które chcą mieć perfekcyjnie przygotowane media społecznościowe.

Dzień 2,3 i 4

797 zł 297 zł
 • Sprzedaż i rekrutacja na Facebooku
 • Szybkie metody pozyskiwania kontaktów
 • Skrypt rozmowy sprzedażowej i rekrutacyjnej ”uszytej” specjalnie dla Ciebie Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
 • Finalizacja rozmów handlowych
 • Zbijanie obiekcji Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
 • Stworzenie systemu do automatycznej rekrutacji
 • Strona, landing page, leadmagnet, email marketing

Idealne dla osób, które chcą “rekrutować” za pomocą Facebooka, a przy tym zautomatyzować cały proces.

Najczęsciej wybierany

All Inclusive

1394 zł. 397 zł
 • Wszystko to co jest zawarte w pierwszej i drugiej opcji Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
 • BONUSY - szkolenie o wartości ponad 2 tys złotych

Nie lubisz zostawiać nic na stole? Super! w tej opcji zgarniasz absolutnie wszystko, a nawet znacznie więcej. Oszczędzasz, bo inwestujesz mniej niż osobno, a dodatkowo otrzymasz wartościowy bonus.

Chcesz wiedzieć więcej?

Szkolenie odbędzie się 17-20 kwietnia.

To oznacza, że wszystko jest tak zaplanowane i zrealizowane, że poczujesz się niemal jakbym była przy Tobie i ramię w ramię byśmy wszystko ustawiali.

Promocja potrawa do 10 kwietnia. Po tym czasie cena wzrośnie.

Nie jest to przewidziane, ale moge rozpatrzyć to indywidualnie. Napisz do mnie wiadomość prywatną gurtowskaanna@gmail.com

Kurs składa się z kolejnych lekcji. Każda lekcja jest obszerna, oraz bardzo treściwa i ma charakter warsztatów przeprowadzonych na żywo online za pomocą ZOOM.

Każda lekcja będzie nagrana, a Ty otrzymasz dostęp do nagrań i wszystkich materiałów.

Otrzymasz nielimitowany i dożywotni dostęp.

Tak, ponieważ wszystko przygotowałam w taki sposób, że poczuje się jakbym prowadziła Cie za rękę. Moi kursanci mają świetne efekty nawet jak nie byli i nie są techniczni.

Tak, oczywiście. Wystarczy, że dasz mi po prostu znać.

Dzień 1

497 zł. 197 zł
 • Zrobienie z Facebooka magnetycznego narzędzia do pozyskiwania partnerów w MLM
 • Przygotowanie przeze mnie osobiście dla Ciebie zdjęć i opisów do profilu
 • Gotowe strategie i strategie prowadzenia profilu i publikowania postów.

Odpowiedni dla osób, które chcą mieć perfekcyjnie przygotowane media społecznościowe.

Dzień 2,3 i 4

797 zł 297 zł
 • Sprzedaż i rekrutacja na Facebooku
 • Szybkie metody pozyskiwania kontaktów
 • Skrypt rozmowy sprzedażowej i rekrutacyjnej ”uszytej” specjalnie dla Ciebie Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
 • Finalizacja rozmów handlowych
 • Zbijanie obiekcji Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
 • Stworzenie systemu do automatycznej rekrutacji
 • Strona, landing page, leadmagnet, email marketing

Idealne dla osób, które chcą “rekrutować” za pomocą Facebooka, a przy tym zautomatyzować cały proces.

Najczęsciej wybierany

All Inclusive

1394 zł. 397 zł
 • Wszystko to co jest zawarte w pierwszej i drugiej opcji Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
 • BONUSY - szkolenie o wartości ponad 2 tys złotych

Nie lubisz zostawiać nic na stole? Super! w tej opcji zgarniasz absolutnie wszystko, a nawet znacznie więcej. Oszczędzasz, bo inwestujesz mniej niż osobno, a dodatkowo otrzymasz wartościowy bonus.

Zobacz więcej opinii

-5780537664565525917_121
-5780537664565525916_121
-5780537664565525915_121
-5780537664565525914_121
-5780537664565525910_121
-5780537664565525912_121
-5780537664565525915_121
IMG-0382
IMG-0383
IMG-0384
IMG-0385
IMG-0386
IMG-0387
Scroll to Top