Stwórz Lejek, Który Zarabia

Dostajesz gwarancję zarobków, albo zwrot pieniędzy!!


Biorę

\"\"
\"\"
\"\"

Prowadzenie \”Za rękę\”

Wiele osób zastanawia się czy sobie z tym poradzi. Odpowiedź jest tylko jedna – TAK. Ponieważ nie zostajesz sam, ale będziesz prowadzony za rękę. 

Kompleksowy system

Lejek jest gotowym biznesem, który po prostu działa jak dobrze naoliwiona maszyna i zarabia dla Ciebie nawet kiedy śpisz.

Zupełnie Od Zera

Nie musisz znać się na tym, ani nie musisz być techniczny. Nie potrzebujesz teraz gotowego produktu, bo wszystko zrobimy od samego początku, aż do efektów.

\"\"

Czy w ogóle tak się da?

Możliwe, że Ty również jak wielu innych zastanawiasz się jak zarabiać dobre pieniądze za pomocą internetu? Już wielu rzeczy próbowałeś, niestety z marnym skutkiem. Jakieś konta bankowe i afiliacja. Wypełnianie ankiet. Publikowanie zeszytów na KDP Amazon. Zarabianie na blogu, YouTube, Facebooku, insta, czy TikToku.

Może dopadło Cię zniechęcenie, myślisz sobie \”to nie dla mnie\”. Inni zarabiają, ale mi na pewno się nie uda. Za mało potrafię, nie znam się na tym, nie umiem tych wszystkich rzeczy, brak mi wytrwałości. 

Tak naprawdę to nie Twoja wina, bo jeszcze nikt nigdy nie dał Ci gotowego i właściwego modelu, który po wdrożeniu będzie działać i rzeczywiście będzie dla Ciebie zarabiać pieniądze. 

Tak naprawdę da się zarabiać duże pieniądze na Afiliacji, na YouTube, w mediach społecznościowych itp. To nie jest żaden mit, bo można zarabiać dzięki temu olbrzymie pieniądze. Jednak nie da się tego zrobić z \”partyzantki\”, potrzebujesz na to dobrej strategii, biznesplanu. o tym nikt Ci nie powie, tylko będą Cię karmić zdawkowymi informacjami, pokazując wyniki, które bez odpowiedniej strategii, narzędzi i przygotowań nie da się po prostu osiągnąć.

\"\"
\"\"

Czegoś brakowało

Można zacząć zarabiać w internecie, ale często będzie to incydentalne. Bez właściwej strategii te zarobki chociaż czasami mogą być imponujące są niestety często jednorazowe.

Jak jest właściwa pomoc i niezawodne rozwiązanie dla Ciebie?

Rozwiązanie przyszło właśnie wtedy…

Okazało się, że wystarczy zaprojektować i uruchomić lejek sprzedażowy i wtedy zaczyna wszystko wychodzić. Strumień klientów pojawia się nieustanie, \”starzy\” klienci systematycznie powracają, a Ty w końcu zaczynasz zarabiać i to nie jednorazowo, ale regularnie, z miesiąca na miesiąc coraz więcej.

 

Brzmi to jak bajka? Prawda jest taka, że to jest jedyna słuszna droga, wszystko inne to strata czasu i orka, przez którą się zajedziesz. Dobrze zaprojektowany lejek sprzedażowy jest dla Ciebie wybawieniem. W końcu zaczniesz zarabiać dobre pieniądze ale nie kosztem czasu. Wiele elementów będziesz mieć zautomatyzowanych, czyli w ten sposób oszczędzasz też swój czas. Czy to jest dla Ciebie ok?

\"\"

Czym jest lejek, który zarabia?

Jest to wyzwanie, które składa się aż z 10 kroków. Jednak masz gwarancję, że gdy przejdziesz i wykonasz wszystkie elementy z wyzwania to będziesz mieć system, który dla Ciebie zarabia nawet gdy jesteś na wakacjach, wypoczywasz, a nawet śpisz. 

Najpierw uruchomimy wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym Twój lejek będzie niezawodny i zautomatyzowany. 
Kolejnym ważnym elementem jest tak zwane centrum dowodzenia, czyli strona internetowa. Wszystko w oparciu o niezawodny i profesjonalny CMS WordPress

Następnie przechodzimy do budowania newralgicznego zachęty do zapisu na listę (;e elementu lejka (lead magnet). Bez trudu tworzysz coś co przyciągnie głodny tłum ludzi do Ciebie.

Wreszcie przechodzimy do kwestii zarabiania. Wdrożymy w życie elementy, które pozwolą Ci zarabiać konkretne pieniądze za pomocą internetu. 

Dzięki temu lejkowi:

Jak będzie wyglądało wyzwanie tworzenia lejka, który sprzedaje?

Wyzwanie rozpocznie się 10 sierpnia w środę i potrwa 10 dni. Na każdy dzień otrzymasz zadanie do wykonania wraz z wyczerpująca instrukcją jak to wszystko wykonać. 

Będziemy spotykać się na Zoom przez wszystkie dni wyzwania na odprawie, na której wszystko pokażę i razem to wszystko będziemy wykonywać.

Każde spotkanie na Zoom będzie nagrane, a Ty będziesz mieć nieograniczony dostęp do nagrań jak i innych materiałów szkoleniowych.

Wszystko będzie osadzone na specjalnej grupie, do której będziesz mieć dostęp.

Ponadto do każdego kroku otrzymasz specjalne nagranie video i w razie potrzeby również inne materiały szkoleniowe.

Po przebytym wyzwaniu otrzymasz specjalny certyfikat ukończenia specjalistycznego i intensywnego warsztatu szkoleniowego.

Żelazna Gwarancja Satysfakcji

Nie wchodzisz w nic, w ciemno, bo udzielam Ci gwarancji na zarobki. To oznacza, że po wyzwaniu jak wykonasz wszystkie kroki to masz gwarancję, że będziesz zarabiać. Gwarantuję Ci, że będziesz zarabiać więcej niż wyniosła Twoja inwestycja. W przeciwnym wypadku otrzymasz natychmiastowy zwrot wszystkich inwestycji an swoje konto.

Niczym więc nie ryzykujesz, bo masz pewność, że zarobisz więcej niż włożysz w wyzwanie. Otrzymasz narzędzie, które po prostu będzie dla Ciebie pracować i zarabiać Ci pieniądze. 

Którą opcję wyzwania wybierasz?


\"\"

Masz teraz wybór przejścia tylko podstawowej części wyzwania, dzięki któremu zyskasz początek lejka na generowanie leadów, czyli potencjalnych klientów. Możesz również wybrać pełną opcję z całym lejkiem sprzedażowym. Ale jest jeszcze coś ekstra dla tych, którzy chcą więcej…

\"\"

Wybierz teraz najlepszą opcję dla siebie

Basic

197 zł 27 zł


Wybieram Teraz

Lub wybierz PayPal do płatności kartą albo blikiem

Full

397 zł 67 zł


Wybieram Teraz

Lub wybierz PayPal do płatności kartą albo blikiem

VIP

2 897 zł 197 zł


Wybieram Teraz

Lub wybierz PayPal do płatności kartą albo blikiem

Scroll to Top